To już oficjalne! Joanna Moro jest w ciąży. 34-letnia aktorka znana z głośnego rosyjskiego serialu biograficznego o Annie German w końcu postanowiła odnieść się do krążących już od około miesiąca plotek na temat swojego odmiennego stanu. Mama dwóch synów, Mikołaja i Jeremiego, potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka. Gratulacje!

- Aby uniknąć wszelkich niedomówień, pragnę Was poinformować i jednocześnie potwierdzić, że jestem w trzeciej ciąży. Czuję się doskonale, jesteśmy zdrowi, cieszymy się, że rodzina wkrótce się powiększy - napisała 6 sierpnia na swoim profilu na Instagramie.

Joanna Moro jest w ciąży

Następnego dnia Joanna Moro zamieściła na Instagramie kolejny post, w którym podziękowała znajomym i fanom za wszystkie życzenia i gratulacje.

- Kochani, dziękuję Wam bardzo za wszystkie życzenia, oby się spełniły ;) Tymczasem pozdrawiam Was serdecznie z moich rodzinnych stron. Kąpię się codziennie w Wilii, zajadam pyszności mamusi i plotkuję sobie z cioteczkami! Czyli korzystam z uroków ciąży i spokoju tutejszych terenów - czytamy.

Wpisowi aktorki towarzyszy radosne wideo z urlopu, na którym ma na sobie jedynie skąpe bikini odsłaniające jej już lekko zaokrąglony brzuch.

Na razie nie wiadomo, jakiej płci jest trzecie dziecko aktorki i jej męża, Mirosława Szpilewskiego. Myślicie, że aktorka tym razem doczeka się upragnionej córeczki?