W mediach od kilku tygodni jednym z najczęściej pojawiających się newsów są doniesienie o kolejnych potencjalnych uczestnikach drugiej edycji Azja Express. Od jakiegoś czasu mówiło się o tym, że w programie wystąpią Piotr Stramowski i Kasia Wanke, Krzysztof Ibisz czy Edyta Zając i Kuba Rzeźniczak. Ostatnio do listy potencjalnych uczestników dołączyła też Joanna Przetakiewicz. Od dawna spekulowano także o udziale w show gwiazdy serialu „Anna German”, Joannie Moro. Teraz aktorka postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące jej udziału w show!

ZOBACZ: JOANNA MORO Jest... morsem?! [FOTO]

Portal wirtualnemedia.pl już kilka miesięcy temu donosił, że chęć wzięcia udziału w Azja Express zgłasza do stacji coraz więcej gwiazd. Na liście potencjalnych uczestników show do razu znalazła się Joanna Moro, która tryumfowała już w takich formatach jak Taniec z gwiazdami czy Twoja twarz brzmi znajomo. Czy gwiazda zdecyduje się jednak wyjechać na kilka tygodni do Indii, w których na przeżycie każdego dnia miałaby jedynie dolara? Teraz mamy odpowiedź!

POLECAMY: JOANNA PRZETAKIEWICZ wystąpi w drugiej edycji programu Azja Express?

Aktorka zamieszanie wokół siebie wyjaśniła w rozmowie z portalem Newseria Lifestyle. Co powiedziała?

Nie, to tylko takie pytania były. Ja mówię oczywiście, jakby ktoś mi zaproponował, no to będziemy rozważać. Przecież nie mówię nie, ja w ogóle nigdy nie mówię nie. Czy ja mówię nie? Zobaczymy… Póki co mam swoje własne plany, nie Azja, ale Afryka. W tym roku chcę penetrować Afrykę i jadę 6 stycznia. To jest moje marzenia wielkie i moje plany.

W trakcie wywiadu gwiazda opowiedziała jednak nie tylko o swoich planach podróżniczych, ale i tych zawodowych. Aktorka cały czas zaprasza na spektakl „Lekcje stepowania”, który od grudnia wystawiany jest na deskach warszawskiego Och-Teatru. Gwiazda jest zachwycona możliwością grania w teatrze Krystyny Jandy, co uważa za ważny krok w swojej karierze aktorskiej.

Szkoda, że inne spojrzenie na współpracę z Jandą miała Kasia Figura.

Myślcie, że Moro będzie jednak wierną teatrowi aktorką i nie ucieknie z niego tak szybko jak Figura? Pewne póki o jest jedynie, że do Azji się raczej szybko nie wybiera… 

Całe nagranie z Joanną Moro możecie obejrzeć TUTAJ.