Joanna Moro wyprawiła baby shower. Aktorka jest w trzeciej ciąży. Moro swoją największą popularność zawdzięcza tytułowej roli w serialu o Annie German. W kolejnych latach występowała także w innych produkcjach TVP, między innymi w "Blondynce” oraz "Barwach szczęścia”. 35-latka wzięła udział również w programach rozrywkowych, jak "Taniec z gwiazdami” i "Twoja twarz brzmi znajomo”. Prywatnie, Joanna Moro jest szczęśliwą mamą dwóch synów, Mikołaja i Jeremiego. Na początku sierpnia tego roku aktorka litewskiego pochodzenia potwierdziła doniesienia mediów, że spodziewa się narodzin trzeciego dziecka. Z okazji ciąży, Moro postanowiła wyprawić dość nietypowe baby shower dla swojej córeczki, czym pochwaliła się na Instagramie. Szczegóły sprawdź poniżej.

Joanna Moro wyprawiła baby shower na zajęciach jogi

Joanna Moro już niebawem powita na świecie swoje trzecie dziecko. Tym razem aktorka urodzi córkę. Z tej okazji aktorka wyprawiła baby shower. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że impreza na cześć narodzin córeczki odbyła się podczas zajęć jogi!

Było pięknie, nastrojowo, zdrowo, wygodnie, miło, rozluźniająco, pouczająco, rozwojowo, smacznie, treściwie, roześmianie i zarazem relaksacyjnie... Jeszcze bym mogła wymieniać i wymieniać! Moja trzecia ciąża i mój pierwszy Baby Shower!!! - napisała na Instagramie Joanna Moro

Baby shower Moro rozpoczęło się od medytacji, później przyszła mama wraz ze swoimi koleżankami rozpoczęły ćwiczenia jogi. Podczas przyjęcia nie zabrakło także zdrowych przekąsek oraz typowych na tę okoliczność ozdób. Mimo że Joanna Moro spodziewa się już trzeciego dziecka, to dopiero po raz pierwszy wyprawiła z tej okazji przyjęcie.

Zdjęcia z wyprawianego przez Joannę Moro baby shower znajdziecie w naszej GALERII >>

ZOBACZ TAKŻE: Weronika Marczuk pokazała ciążowy brzuch i zdradziła płeć dziecka [ZDJĘCIA]