Antek Królikowski i Joanna Opozda zaczęli być razem latem ubiegłego roku, a ich związek budził niemałe kontrowersje. Internauci zarzucali aktorowi, że zbyt szybko pocieszył się po zakończeniu relacji z Kasią Dąbrowska, z którą rozstał się zaledwie miesiąc wcześniej. Para tłumaczyła szybki rozwój związku długoletnią przyjaźnią i dodawała, że los połączył ich ze sobą dopiero po latach, bo wcześniej oboje ciągle byli w innych związkach. 

Niestety związek Królikowskiego i Opozdy nie przetrwał próby czasu. Para rozstała się na chwilę przed wigilią Bożego Narodzenia, o czym poinformowała aktorka na swoim Instagramie:- Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić - napisała.

Antek Królikowski chce wrócić do Joanny Opozdy?

Wszystko wskazuje na to, że Antek "poukładał już swoje sprawy" i postanowił walczyć o Joannę. Według informatora serwisu "Pudelek", od miesiąca jest widywany na osiedlu aktorki. Potwierdzają to zresztą zdjęcia paparazzich, którzy przyłapali Królikowskiego w tamtej okolicy z ogromnym bukietem róż.

- Przyjeżdża do Asi z kwiatami. Wygląda na zgaszonego i skruszonego. Widać, że błaga ją o wybaczenie. Jest widywany na osiedlu z psem Joasi, którą sąsiedzi wręcz uwielbiają. To bardzo miła dziewczyna, zawsze mówi "dzień dobry" - twierdzi źródło.

Myślicie, że aktorka da byłemu ukochanemu drugą szansę?

ZOBACZ TEŻ: JOANNA OPOZDA wytknęła Julii Wieniawie brak wykształcenia. 21-latka dała ciętą ripostę