Antek Królikowski ma na koncie kilka głośnych romansów. Spotykał się m.in. z Julią WieniawąKatarzyną Sawczuk, czy Joanną Jarmołowicz (która obecnie jest partnerką jego brata, Jana). W ubiegłym roku media rozpisywały się natomiast o jego związku z Joanną Opozdą, znaną widzom z serialu "Pierwsza miłość". Aktorzy chętnie pozowali do wspólnych zdjęć na branżowych imprezach, a w social mediach dzielili się romantycznymi ujęciami. Ich rozstanie było dużym zaskoczeniem. Jednak, jak się teraz okazało, stara miłość nie rdzewieje. 

Joanna Opozda i Antek Królikowski - historia miłości

 Antek Królikowski i Joanna Opozda ogłosili swój związek w lipcu 2020.  Aktor potwierdził go w rozmowie Plejadą.

Zainteresowanie mediów jest tak duże, że cóż mogę innego powiedzieć? To prawda, spotykamy się z Asią - powiedział wówczas portalowi. 

Relacja trwała kilka miesięcy. Zakochani często pojawiali się w duecie i chętnie pozowali do wspólnych zdjęć. Widać było, że miłość Pod koniec roku Joanna Opozda niespodziewanie poinformowała fanów na Instagramie, że rozstała się partnerem. 

Antkowi szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy- napisała w sieci aktorka.

Joanna Opozda i Antek Królikowski wrócili do siebie

O tym, że Joanna Opozda i Antek Królikowski znów są razem, spekulowało się od chwili, gdy aktorka podzieliła się wpisem na Instagramie, w którym ujawniła, że w przeszłości padła ofiarą sutenerów. Gwiazda ujawniła, że wieku dwudziestu lat wyleciała do Francji, by pracować jako hostessa. Na miejscu okazało się jednak, że pracodawcy chcieli, by pełniła usługi seksualne. Wpis skomentował m.in. Antek Królikowski.

Brawo Skarbie! Wiem, że od lat miałaś traumę związaną z tym niefortunnym epizodem i jestem dumny, że w końcu dzielisz się tym ze światem! Wierzę, że Twoja historia może pomóc wielu dziewczynom unikać podobnych sytuacji... Jesteś szczerym złotem. Kocham - napisał pod wpisem Joanny Opozdy.

Teraz doczekaliśmy się prawdziwego zwrotu akcji. Okazuje się, że Antek Królikowski i Joanna Opozda wrócili do siebie. Właśnie potwierdzili to na Instagramie. Aktor dodał romantyczne zdjęcie z ukochaną.

Moje szczęście - napisał pod nim. 

W komentarzach zaroiło się od gratulacji od fanów i kolegów pary z show-biznesu. Słowa wsparcia zostawili pod postem m.in. Grażyna Wolszczak, Janusz Chabior, czy Misiek Koterski.

Romantyczną fotografię zakochanych znajdziecie w naszej galerii. 

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Opozda wyznała, że przed laty padła ofiarą gangu sutenerów: "Mój strach i płacz na nikim nie robiły wrażenia"