Antek Królikowski i Joanna Opozda są razem od kilku miesięcy i chociaż początkowo kryli się ze swoim uczuciem, teraz nikt nie ma wątpliwości, że są w sobie zakochani. Para dzieli się romantycznymi zdjęciami w mediach społecznościowych, ma za sobą tez już kilka wspólnych wyjść na show-biznesowe imprezy. W jednym z ostatnich wywiadów aktorka postanowiła opowiedzieć, jak wyglądały początki ich miłości. Okazuje się, że wcale nie zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia.

Joanna Opozda o związku z Antkiem Królikowskim

Joanna Opozda w rozmowie z "Jastrząb Post" przyznała, że ona i Antek Królikowski znają się w zasadzie "od zawsze". Dodała, że los połączył ich ze sobą dopiero teraz, bo wcześniej oboje ciągle byli w innych związkach. 

- My się znamy bardzo długo, bo ja zagrałam u niego w filmie. Antek skończył reżyserię. Zagrałam w jego debiucie. Znamy się i lubimy od zawsze. Zawsze jak się gdzieś widzieliśmy to się uwielbialiśmy, ale te nasze drogi się nigdy wcześniej nie zeszły. Zawsze on był zajęty, albo ja. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Czuję, że Antek jest w tym momencie najbliższą mi osobą i że jest moim prawdziwym przyjacielem - wyznała aktorka.

Joanna Opozda została również zapytana o to, co sądzi o porównywaniu jej do byłej dziewczyny Antka Królikowskiego, Julii Wieniawy. Aktorka nie chciała jednak wypowiadać się w tym temacie. - Te porównania są dla mnie totalnie neutralne. Ona jest młodszą ode mnie o dziesięć lat dziewczyną. Mam co robić, nie zastanawiam się nad tym - skomentowała krótko.

Warto dodać, że wywiad miał miejsce jeszcze przed intensywną wymianą zdań Opozdy i Wieniawy, która wydarzyła się w ostatnich dniach. Przypomnijmy, że poszło o... pióra. O szczegółach przeczytacie tutaj.