Publiczna wymiana zdań między Julią Wieniawą a Joanną Opozdą trwa. Tym razem gwiazda seriali "Rodzinka.pl" i "Zawsze warto" postanowiła odnieść się do wypowiedzi swojej starszej koleżanki z branży, która wytknęła jej brak profesjonalnego wykształcenia. Przypomnijmy, że aktualna partnerka Antka Królikowskiego, która sama może się pochwalić dyplomem wydziału aktorskiego krakowskiej PWST, zrobiła to po tym, jak 21-latka w żartobliwy sposób zasugerowała, że ta zgapiła od niej pomysł na stylizację na czerwony dywan.

ZOBACZ: Julia Wieniawa dogryza Joannie Opoździe: "Fajnie być inspiracją dla innych aktorek". Jest odpowiedź

Fajnie jest inspirować młodzież, w szczególności w pozytywny sposób, np. do NAUKI, zdobycia wykształcenia wyższego, tak żeby później mogli faktycznie nazywać się aktorami. A zazdrość to zły doradca. Miłego dnia! - napisała Opozda.

Wieniawa zdaje się zbytnio nie przejmować tym przytykiem ze strony obecnej partnerki swojego byłego chłopaka. 21-latka ma bowiem tak silną pozycję w polskim show-biznesie, że pomimo braku wykształcenia aktorskiego, może w ostatnim czasie liczyć na naprawdę sporo ciekawych propozycji zawodowych. Można tu wymienić chociażby główną rolę w pierwszym polskim slasherze "W lesie dziś nie zaśnie nikt", występ w nagrodzonym na TriBeCa Film Festival thrillerze Jana Komasy "Sala samobójców. Hejter" oraz jej udział w mocno wyczekiwanej produkcji "Chłopi" od twórców oscarowego "Twojego Vincenta".

Życzę samych sukcesów! I więcej dystansu :) Pozdrowienia od aktorki bez szkoły z planu nowego filmu! - skomentowała wypowiedź Opozdy w rozmowie z serwisem Pudelek.pl.

Myślicie, że Asia Opozda zdecyduje się odnieść do tych słów Julki?

SPRAWDŹ TEŻ: Siostra Julii Wieniawy dostała rolę w "Przyjaciółkach". Alicja Wieniawa-Narkiewicz ma zadatki na gwiazdę?