Joanna Opozda zaręczyła się! Jak donosi Fakt, aktorka wypoczywała z ukochanym we Włoszech, kiedy ten postanowił poprosić ją o rękę. Musimy przyznać, że ciężko o bardziej romantyczną scenerię, niż malownicza Sardynia. Znajomy Opozdy zdradził tabloidowi, że gwiazda była bardzo zaskoczona i zupełnie nie spodziewała się oświadczyn: "Jadąc na wakacje na Sardynię, Asia nie spodziewała się oświadczyn. Nareszcie czuje się jak księżniczka. Narzeczony obiecał Asi, że po ślubie wyprowadzą się z Polski i będą wieść luksusowe życie, co bardzo jej imponuje. Mówi, że chciałaby wziąć ślub jeszcze w tym roku." Kim jest narzeczony Joanny Opozdy?

Joanna Opozda zaręczyła się

Narzeczony Joanny Opozdy to starszy od niej biznesmen, który bardzo dobrze zarabia. Podobno pierścionek zaręczynowy, który podarował aktorce, jest warty ponad sto tysięcy złotych! Aktorka podzieliła się zdjęciem pierścionka na Instagramie. Zobaczycie je w naszej >>>GALERII<<<.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu Joanna Opozda spotykała się z Kamilem Kuroczko, który partnerował jej w "Tańcu z Gwiazdami". Para rozstała się na początku tego roku. Później aktorkę łączono z Michałem Mikołajczakiem, zwycięzcą "Agent Gwiazdy".