Joanna Osyda podbiła serca polskich widzów dzięki tytułowej roli w serialu "Majka". Młodziutka aktorka teraz dołączyła do ekipy serialu "M jak Miłość", co wzbudziło dużą sensację w mediach. Od razu pojawiły się plotki, że Joanna może zastąpić Joannę Koroniewską, która chce się pożegnać z rolą Małgosi Mostowiak.

W programie "Pytanie na Śniadanie" aktorka zdementowała plotki. - Będę grała zupełnie nową postać, postać Janki, która jest spokrewniona z rodziną Mostowiaków i będzie mieszać - powiedziała Asia Osyda. Aktorka powiedziała także, że rola w "M jak Miłość" niespodziewanie pojawiła się w jej życiu i od tego momentu wszystko potoczyło się bardzo szybko. - Dowiedziałam się o roli we wtorek, a w środę zaczęłam zdjęcia, więc to była ekstremalna sytuacja. Zaczęło się naturalnie, bardzo mile wspominam pierwsze dni na planie. Na pewno były pozbawione dodatkowego stresu, poza zdrową adrenaliną - przyznała Joanna.

Aktorka dodała także, że serialowa ekipa, która pracuje ze sobą od lat, jest bardzo zgrana i na planie panuje rodzinna atmosfera. Wszyscy się wspierają i to bardzo podoba się Joannie. Ciekawe, czy jej postać spodoba się widzom?