Joanna Przetakiewicz jest jedną z najpopularniejszych polskich projektantek, a ubrania jej marki noszą największe światowe gwiazdy, m.in. Nicole Scherzinger i Ellie Goulding. Prywatnie, dyrektor kreatywna La Manii jest związana z producentem telewizyjnym, Rinke Rooyensem. Jak podaje Fakt, ukochany specjalnie dla Przetakiewicz napisał nowy program i przekonał władze TVN, aby wyemitowały go na swojej antenie. Gwiazda podobno już nie może doczekać się możliwości sprawdzenia się w nowej roli i jest wdzięczna partnerowi za jego zaangażowanie w jej karierę. 

Joanna Przetakiewicz dostała własny program w TVN

"- Asia jest podekscytowana i bardzo wdzięczna Rinke. Ona ma w sobie wiele luzu, więc będzie prowadziła rozmowy z ciekawymi osobami bez tabu i niepotrzebnego zadęcia. Na zdjęciach próbnych wypadła świetnie" – podaje źródło tabloidu.

Na razie nie wiadomo, o czym będzie talk-show Joanny Przetakiewicz, ani na kiedy planowana jest premiera programu. 

Joanna Przetakiewicz ma za sobą dwa małżeństwa. Pierwszy raz wyszła za mąż w wieku 20 lat, natomiast jej drugie małżeństwo zakończyło się śmiercią jej mężą, Jana Kulczyka. Rinke Rooyens również był już dwa razy żonaty, ale jak mówi, dopiero związek z Joanną Przetakiewicz dał mu szczęście. Para spotyka się od ponad roku i wygląda na bardzo szczęśliwą.

Zobacz zdjęcia Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa w naszej galerii --->