Joanna Przetakiewicz zaprosiła gwiazdy oraz klientki swojego butiku La Mania do warszawskiego kina Iluzjon, gdzie zorganizowała pokaz zamknięty kontrowersyjnego filmu Gaspara Noe "Love". Film był pokazywany rok temu w Cannes i wywołał skandal, choć przecież publiczność canneńska sporo już widziała. A jednak sceny ostrego seksu, zbliżenia na części intymne oraz prowokacje, jakie oglądamy w "Love", wciąż mogą szokować. Na swoją "niegrzeczną" imprezę Przetakiewicz zaprosiła kolegów z programu "Azja Express 2", w którym sama wystąpiła w parze z youtuberem Łukaszem Jakóbiakiem. Wcześniej tego dnia w restauracji Villa Foksal odbyła się konferencja prasowa show "Azja Express 2", którą prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Przetakiewicz na popołudniową konferencję wybrała seksowną czerwoną sukienkę marki La Mania oraz delikatne czarne sandałki, zaś na wieczór - elegancką "małą czarną". Kto pojawił się na imprezie La Manii i jak bawili się zaproszeni goście? Sprawdźcie, zaglądając do naszej GALERII z wydarzenia!

Joanna Przetakiewicz, dyrektor kreatywna marki La Mania, zaprosiła na pokaz filmu "Love" nie tylko gwiazdy drugiej edycji "Azja Express", ale także bohaterów pierwszej edycji programu. Nie zabrakło więc Hanny Lis, z którą Joanna Przetakiewicz prywatnie się przyjaźni, a także Leszka Stanka, który w show "Azja Express" występował w parze z Izą Miko. Z nowych uczestników programu TVN na imprezę La Manii przyszli m.in. Zuzanna Bijoch z siostrą, Julią, oraz Łukasz Jakóbiak - to właśnie jego Przetakiewicz zabrała ze sobą na wyprawę po Azji. pojawił się także jeden z synów Joanny Przetakiewicz - Alex Przetakiewicz. Zabrakło natomiast Agnieszki Woźniak-Starak, która jest bliską znajomą Przetakiewicz i często nosi kreacje La Manii.

ZOBACZ TEŻ: Azja Express 2. Uczestnicy, trasa wyścigu, data i godzina emisji w telewizji [SZCZEGÓŁY]

Poza ekipą z obu edycji "Azji Express" na wydarzeniu Kino Letnie La Mania bawiły się także najpopularniejsze polskie blogerki - Maffashion i Jessica Mercedes Kirshner, a także sporo projektantów mody, bo i Kupisz, i Baczyńska, i Łukasz Jemioł. Nie zabrakło także Mai Sablewskiej, która jest twarzą ostatniej kolekcji La Manii, a także "hot pary" Piotra Stramowskiego i Katarzyny Warnke. Przetakiewicz na pierwszą edycję Kina Letniego La Mania zaprosiła też klientki swojego butiku oraz swoich przyjaciół. Wszyscy bawili się doskonale, a impreza zwiastowała huczne otwarcie nowego sezonu w polskim show-biznesie!

ZOBACZ TAKŻE gwiazdy na konferencji prasowej programu "Azja Express 2" [DUŻO ZDJĘĆ]