Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens to jedna z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Poznali się podczas pierwszego pokazu marki La Mania, którego Rinke miał być producentem. Przetakiewicz już na początku znajomości zrobiła na nim ogromne wrażenie i nie miał wątpliwości, że w ich przypadku nie skończy się na zwykłej przyjaźni. Chociaż projektantka zachowywała dystans, w końcu zgodziła się na pierwszą randkę i również zrozumiała, że spotkała kogoś szczególnego.

Dziś Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są już razem od ponad dwóch lat. Są bardzo szczęśliwi, mieszkają razem w Londynie i oboje często dają wyraz swojej miłości, w pięknych słowach opisując swoje uczucie. - Bardzo mnie zmiękczył. Rinke jest troskliwy, opiekuńczy i kochany. On ma te cechy, które ja cenię. Posiada w sobie entuzjazm i dziecinną młodzieńczość, tak potrzebną każdemu z nas - mówiła niedawno w rozmowie z nami Przetakiewicz.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wezmą ślub!

Wczoraj Joanna Przetakiewicz poinformowała fanów na Instagramie, że jej związek z Rinke Rooyensem układa się tak dobrze, iż wkrótce staną na ślubnym kobiercu! 

- Miłość, Radość, Czułość. Szczęście. Emocje, którymi najbardziej lubię się z Wami dzielić. Bo mówimy o nich stanowczo za mało. Ten rok jest zaskakujący i niełatwy dla nas wszystkich. Ma też swoje dobre strony, bo wielu pomógł zobaczyć to, co ponadczasowe, co wartościowe i co jest ważne. (...) Razem z Rinke chcemy się z Wami podzielić naszą radością: Kochani, już niedługo zostaniemy mężem i żoną. Bo miłość jest najważniejsza - napisała projektantka w romantycznym wpisie.

Przetakiewicz nie zdradziła żadnych szczegółów związanych ze ślubem, ale swoje gratulacje zdążyli już złożyć parze m.in. Izabela Janachowska, Sara Boruc, Zosia Ślotała oraz Ewa Chodakowska.