Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens w "Dzień Dobry TVN". Para zdecydowała się na pierwszy wspólny wywiad. W szczerej rozmowie Przetakiewicz i Rooyens opowiedzieli o niełatwych doświadczeniach w miłości i nieudanych związkach. Projektantka i producent poznali się cztery lata temu podczas balu dziennikarzy. Podobno od razu odnaleźli wspólny język na parkiecie: "Tańczyłam [z nim] jak szalona i Rinke napisał do mnie następnego dnia: „Jezu, co za energia!” — wspomina Joanna Przetakiewicz. Po raz kolejny spotkali się jednak dopiero rok później na imprezie projektantki. Rinke Rooyens podobno entuzjastycznie zareagował na zaproszenie, a na przyjęciu para prowadziła długą rozmowę.

Wywiad Przetakiewicz i Rooyensa w "Dzień Dobry TVN"

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" wyznali, że są bardzo zakochani. Chociaż projektantka większość czasu spędza w Londynie, a Rooyens w Warszawie, każdą wolną chwilę spędzają razem. Producent odwiedza Przetakiewicz w Wielkiej Brytanii, gdzie jest zapraszany na obiady u mamy Joanny. Oboje mają dorosłe dzieci z poprzednich związków, które podobno kibicują ich relacji.

Joanna Przetakiewicz ma za sobą dwa małżeństwa. Pierwszy raz wyszła za mąż w wieku 20 lat, natomiast jej drugie małżeństwo zakończyło się śmiercią jej mężą, Jana Kulczyka. Rinke Rooyens również był już dwa razy żonaty, ale jak mówi, dopiero związek z Joanną Przetakiewicz dał mu szczęście:

"Jestem w stu procentach spełniony, uspokojony i naprawdę zakochany w Joannie. […] Nigdy nie lubiłem świąt. To były dla mnie koniec roku, zmęczenie, uciekanie do ciepłych krajów – od wielu, wielu lat. A teraz nie mogę się ich doczekać! Ja zawsze tego szukałem i teraz czuję, że to mnie w życiu spotkało, i to jest coś pięknego, co mogę tak fantastycznie docenić."

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Projektantka jest pod wrażeniem męskości Rinkego, który dba o nią, jest dla niej siłą i wsparciem:

"Wyobraź sobie, że on, po nie wiem ilu latach palenia, był jego esencją – i nagle rzucił palenie, mimo że ja nie powiedziałam nigdy słowa na ten temat."

Rinke Rooyens wyznał, że na początku związku z Przetakiewicz, bał się mówić "kocham Cię", ale z biegiem czasu wręcz poczuł taką potrzebę. Oglądając wywiad wideo, ciężko nie zauważyć, że para świata poza sobą nie widzi!

Zobacz wspólne zdjęcia Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa --->