Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli drugi ślub! Para, która w ubiegłym tygodniu zalegalizowała swój związek w obecności urzędnika stanu cywilnego, postanowiła wyprawić greckie wesele dla swoich przyjaciół i rodziny. Na zdjęciach, które projektantka opublikowała na Instagramie widzimy, że zdecydowała się na białą suknię z długim rękawem z koronki ozdobioną piórami, a włosy spięła w niski kucyk. Rinke Rooyens miał na sobie biały garnitur i błękitną koszulę.

Wesele Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

Wesele Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa odbyło się w luksusowym kurorcie Amanzoe, położonym wśród wiekowych gajów oliwnych, z których roztaczają się panoramiczne widoki na Peloponez. Dekoracje zostały utrzymane w kolorach błękitu i bieli, na przyjęciu obowiązywał też biały dress code.

- Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników. Jak ty umiesz mnie wzruszać! I rozpieszczać. Słowami, które dla mnie składasz z czułością. (...) Dziękuję ci za MIŁOŚĆ. Za bezmiar czułości. Za wzruszenia. Za twoją troskę.

Jesteś moim mężczyzna, moim przyjacielem, sercem ognia i źródłem światła. Dajesz mi siłę i pozwalasz zostać kruchą. Dajesz mi życie pełnią życia. Dziękuję, że pomagasz mi się spełniać. Dziękuję, jesteś wspaniałym przyjacielem dla moich trzech synów. Tak łatwo Cię kochać... - napisała Przetakiewicz na Instagramie.

Serdecznie gratulujemy! 

Zdjęcia z wesela Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa obejrzycie w galerii.