Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są już po ślubie! Na Instagramie jednego z gości pojawiło się zdjęcie ze ślubnej ceremonii pary. Chociaż projektantka i producent jeszcze niedawno zapewniali, że mają zamiar pobrać się w słonecznej Grecji okazuje się, że nie mówili mediom prawdy. Chcąc zachować jak największą prywatność Przetakiewicz i Rooyens pobrali się w luksusowej willi projektantki pod Warszawą, na uroczystość zapraszając jedynie najbliższą rodzinę i przyjaciół.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens zdecydowali się na ślub cywilny. Patrząc na fotografię z ceremonii, która trafiła do sieci wnioskujemy, że odbyła się ona w willi projektantki - w tle widać te same zasłony i lampę, które ma w domu Asia. Specjalnie na tę okazję wnętrze przystrojono mnóstwem białych storczyków, a panna młoda miała na sobie minimalistyczną białą suknię bez rękawów. 

Co ciekawe, jeszcze kilka godzin wcześniej Joanna Przetakiewicz prezentowała fanom swój ślubny makijaż i fryzurę. Tłumaczyła, że tego dnia czeka ją sesja zdjęciowa: - Dzisiaj robimy taką małą sesję, w związku z czym  był mi potrzebny bardzo profesjonalny makijaż i fryzura. Jak widać, parze udało się utrzymać datę i miejsce ślubu w tajemnicy do samego końca.

Pierwsze zdjęcie ze ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa obejrzycie w naszej galerii.

Serdecznie gratulujemy!