Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens zamieszkali razem! Jak donosi Fakt, producent nie wahał się nawet chwili, gdy usłyszał propozycję przeprowadzki od projektantki. Para mieszka teraz razem w luksusowym apartamencie Joanny Przetakiewicz na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie ma 350 metrów kwadratowych i podobno warte jest aż... 10 milionów złotych! Mimo że projektantka i producent zamieszkali razem, to na razie nie myślą o sformalizowaniu swojego związku. - Asi nie zależy już na tym, by być czyjąś żoną i formalizować miłość. Oświadczyła to Rinkemu, a ten przyjął to ze spokojem i nie robił jej problemu. Tak naprawdę to oczekiwał tego samego - mówi przyjaciel pary.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens zamieszkali razem

- Joanna i Rinke nie widzą poza sobą świata. Codziennie starają się robić coś wspólnie. To pójdą do kina, to na jakąś wystawę. Asia mówi, że przy Rinkem nadrabia artystyczne zaległości – twierdzi informator Faktu.

Joanna Przetakiewicz (50) i Rinke Rooyens (48) stawali już kiedyś na ślubnym kobiercu. 50-letnia bizneswoman po raz pierwszy wyszła za mąż już w wieku 20 lat. Owocem tamtego związku są jej trzej ukochani synowie: Aleksander, Filip i Jakub. Gwiazda była też długoletnią partnerką życiową Jana Kulczyka - co prawda nie brali ślubu, ale byli oficjalnie zarejestrowaną parą pod prawem szwajcarskim. Z kolei Rinke Rooyens w latach 1998-2002 był mężem wokalistki Kayah, z którą ma syna Rocha (ur. 1998).