Joanna Przetakiewicz to jedna z najbardziej światowych polskich kobiet biznesu. Gwiazda programu Project Runway nieustannie rozwija swoją markę La Mania, która cieszy się ogromną popularnością - nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Do fanek projektów La Manii zaliczają się m.in. Anja Rubik, Kasia Smutniak, Hanna Lis, a także brytyjska księżniczka Beatrice.

Joanna Przetakiewicz ma na koncie parę imponujących zawodowych sukcesów i wciąż zdobywa kolejne. W ubiegłym roku poinformowała swoich fanów, że ubrania sygnowane metką La Mania będą sprzedawane w prestiżowym domu towarowym Browns w Londynie. W tym sklepie swoje pierwsze kolekcje prezentowały ikony światowej mody, w tym John Galliano czy Alexander McQueen. Poza tym kreacje z metką La Mania od dawna są dostępne w Harrodsie.

Nic dziwnego, że ubrania projektu Joanny Przetakiewicz coraz częściej zakładają światowe gwiazdy. Na tegorocznej gali rozdania nagród Brit Awards 2016 w kreacji La Mania pojawiła się Ella Eyre, znana brytyjska wokalistka. Tego wieczoru gwiazda zmieniła jedną kreację Przetakiewicz na drugą, również jej autorstwa.

Zobacz: ELLA EYRE w sukienkach Joanny Przetakiewicz!

To nie jedyna światowa gwiazda, która chętnie sięga po kreacje polskiej projektantki. Ostatnio na gali w Londynie w seksownej sukience La Manii pozowała brytyjska modelka. A zaledwie kilka dni temu w stylizacji Joanny Przetakiewicz pokazała się... Ellie Goulding! Artystka zdecydowała się na prześwitującą koszulę z poszerzanymi rękawami.

Jak według Was prezentuje się Ellie Goulding w  kreacji La Manii?

Przeczytaj także: Joanna Przetakiewicz zobaczcie mieszkanie dyrektor kreatywnej La Manii. Jest bardzo luksusowo [ZDJĘCIA]>>