Joanna Przetakiewicz była partnerką Jana Kulczyka przez 10 lat. Bizneswoman i najsłynniejszy polski miliarder wspólnie podróżowali po całym świecie, mieli apartamenty w Warszawie i w Londynie, na wielkich galach zawsze pokazywali się razem. Kulczyk bywał też obecny na pokazach mody należącej do Przetakiewicz marki La Mania. Miliarder pomógł ukochanej rozkręcić interes, ale w zarządzaniu marką i kreowaniu kolekcji dał jej absolutnie wolną rękę. Od początku kibicował pasji Joanny, a tuż po pokazach wręczał jej zawsze naręcze świeżych róż. Przetakiewicz i Kulczyk oficjalnie rozstali się latem 2013 roku, ale nie żyli razem już kilka miesięcy wcześniej. Nie było to jednak medialne rozstanie i obyło się bez publicznego prania brudów. Joanna i Jan rozstali się z klasą i pozostali w przyjaźni. Od tego czasu Przetakiewicz nigdy nie pokazała się publicznie z innym mężczyzną. Nawet jeśli była z kimś związana, żadne plotki czy zdjęcia nie przedostały się do prasy. A latem 2015 roku Przetakiewicz musiała się zmierzyć z wielką tragedią.

Jan Kulczyk zmarł nagle, w lipcu 2015 roku. Miliarder odszedł z powodu powikłań po operacji, jaką przeszedł w Wiedniu. Choć od dwóch lat nie był już z Przetakiewicz, Joanna bardzo przeżyła nagłą stratę wieloletniego partnera i bliskiego przyjaciela. Na pogrzebie Jana Kulczyka Przetakiewicz pojawiła się razem ze swoimi dorosłymi synami. Ostatnio przyznała w wywiadzie, że musiało minąć długo czasu, nim poradziła sobie ze śmiercią Kulczyka. Jednak ostatnio Joanna Przetakiewicz znów jest szczęśliwa! Jak poinformował "Fakt", dyrektor kreatywna La Manii jest zakochana! I to po uszy!

Jestem zakochana i przy tym bardzo szczęśliwa! – mówi Przetakiewicz w dzienniku. - Jestem non stop zaskakiwana przez mojego mężczyznę. Facet musi mnie zaskakiwać. Nie wyobrażam sobie być z kimś nudnym. Jestem osobą, która lubi, żeby w jej życiu działo się bardzo dużo!

O tym, jak bardzo Przetakiewicz lubi emocje, przekonacie się już wkrótce, oglądając drugi sezon programu "Azja Express" TVN! My już widzieliśmy pierwszy odcinek "Azja Express 2" i gwarantujemy: odzywki Przetakiewicz będą hitem! A sama Joanna już jest typowana na drugą Małgorzatę Rozenek.

A tak Przetakiewicz razem z przyjaciółmi i gwiazdami bawiła się ostatnio w Kinie Iluzion [ZDJĘCIA>>]

Na razie nie wiadomo, kim jest nowy partner Joanny Przetakiewicz. Spekuluje się, że jest to jeden ze znanych biznesmenów, w środowisku których szefowa La Manii się obraca. Być może mieszka w Londynie. W końcu to właśnie w Anglii Przetakiewicz bywa ostatnio częściej niż w Polsce. Ma tam luksusowy apartament. Czy na Bal Fundacji TVN 2017 Przetakiewicz przyjdzie z nowym ukochanym? To się wkrótce okaże...