Pokaz marki La Mania dla Magnum odbył się we wtorek wieczorem. W efektownym gmachu Ufficio Primo w Warszawie zgromadziła się plejada gwiazd. Dom mody Joanny Przetakiewicz, która właśnie wróciła z Indii z nagrań Azja Express 2, przygotował na ten wieczór wyjątkową kreację. Suknię inspirowaną nowym smakiem lodów Magnum - Magnum Double Raspberry - zaprezentowała supermodelka Magdalena Frąckowiak. Dodajmy, że prywatnie Frąckowiak jest związana z synem Przetakiewicz, Alexem Przetakiewiczem. Alex i Magda spotykają się od pół roku, a Frąckowiak jest teraz nową muzą Przetakiewicz. Oczywiście syn Joanny oglądał swoją ukochaną z pierwszego rzędu. Jakie jeszcze gwiazdy pojawiły się na pokazie La Manii dla Magnum?

"Ten wieczór będzie należał do Magnum, więc uwolnij bestię i sięgnij po więcej" - informowało zaproszenie od Joanny Przetakiewicz. I właśnie pazur bestii miała mieć w sobie kreacja przygotowana specjalnie dla Magdy Przetakiewicz. I rzeczywiście! Przezroczysta czarna sukienka była i seksowna, i drapieżna, a Frąckowiak wyglądała wspaniale! Ale nie tylko ona. Inne gwiazdy także zachwyciły stylizacjami na pokazie La Manii.

La Mania dla Magnum

Kto pojawił się na pokazie La Manii? Mnóstwo gwiazd! Wśród nich uczestnicy najnowszej edycji programu "Azja Express 2", czyli Marta Wierzbicka i Michał Piróg. Pojawił się także Łukasz Jakóbiak, który był w programie w parze właśnie z projektantką La Manii, Joanną Przetakiewicz. Na czerwonym dywanie pozowali też Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke. Nie zabrakło również jak zawsze barwnejMacademian Girl, która tego wieczoru postawiła na drapieżny komplet. Blogerka idealnie wpisała się w hasło Magnum "Uwolnij bestię". Jej stylizację zobaczycie TUTAJ>>

Tej pary nie mogło zabraknąć! Jak zawsze stylowa Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z uśmiechami na twarzach pozowali fotoreporterom. Pojawiła się także Małgorzata Socha, która niedawno obchodziła urodziny. Jej kreacja robiła wrażenie. To połączenie różu i czerwieni sprawiło, że aktorka wygląda zjawiskowo! A przecież dopiero co Socha po raz drugi została mamą!

Pojawili się także stylowi mężczyźni - Dawid Woliński, Mateusz Hładki, Rafał Maślak czy Sławomir Uniatowski. Na pokaz marki La Mania dla Magnum zjawiła się także blogerka modowa, Jessica Mercedes, która pozowała w białej stylizacji, do której dobrała czarne dodatki. Jednym z nich jest między innymi torebka od Chloe.

Na pokazie La Mania dla Magnum nie mogła nie pojawić się Maffashion, która tego wieczoru postawiła na stylizację w kolorze pudrowego różu. Po raz pierwszy od dawna mieliśmy okazję podziwiać również Annę Muchę! Pokaz mody La Mania poprowadziła Agnieszka Woźniak-Starak, ubrana w bardzo odważny kostium z dekoltem niemal do pępka!

Tego wieczoru przedstawicielki marki La Mania, czyli Joanna Przetakiewicz i Liliana Pryma, pojawiły się w czarnych eleganckich sukienkach. Na podobną kreację postawiła również Magdalena Frąckowiak, niekwestionowana gwiazda wieczoru.

Zobaczcie w naszej GALERII, jak na pokazie La Manii dla Magnum zaprezentowały się wszystkie gwiazdy!