Joanna Przetakiewicz dopiero co wróciła z upalnych wakacji, a okazuje się, że znów wybrała się na wymarzony odpoczynek. Prawie dwa miesiące temu projektantka odpoczywała w towarzystwie Ewy Chodakowskie. Zdjęciami z luksusowych wakacji na Mauritiusie pochwaliła się na swoim Instagramie. 

Projektantka nie pojechała tam jednak tylko po to, by wypoczywać. Joanna Przetakiewicz wybrała się  na specjalny obóz, który polegał na stosowaniu przygotowanego przez Chodakowską programu treningowego. Na szczęście panie miały również czas na wypoczynek i zabawę w doborowym towarzystwie.  Do Joanny Przetakiewicz i Ewy Chodakowskiej dołączyła również Agnieszka Szulim, która także skusiła się na wczasy treningowe u boku Chodakowskiej.

Dyrektor kreatywna marki La Maniawyjechała niedawno do Portugalii, by tam dopracować szczegóły związane z najnowszą kolekcją swojego domu mody. Joanna Przetakiewicz dopieszczała nową kolekcję i promującą ją kampanię>>, ale znalazła również chwilę, by podzielić się z fanami bajecznymi zdjęciami z Portugalii.

Tym razem Przetakiewicz udała się na wypoczynek na bajeczną grecką wyspę Mykonos. Dyrektor kreatywna La Manii już podzieliła się na Instagramie zdjęciami z babskiego wypadu. Jak się okazuje, towarzyszą jej przyjaciółki. Mykonos to ostatnio popularne miejsce wśród gwiazd - na wakacje wyjechali tam również Dawid Woliński i Jessica Mercedes Kirschner.

Zobaczcie, jak wyglądają luksusowe wakacje Joanny Przetakiewicz! 

Przeczytaj także: Tak Joanna Przetakiewicz pracuje nad nową kampanią La Manii w Portugalii [ZDJĘCIA] >>