Podczas wtorkowej wieczornej gali w Ufficio Primo marka Magnum zaprezentowała nowy smak sowich produktów. Premierze towarzyszył pokaz domu mody La Mania, a finałową suknię pokazu zaprezentowała tegoroczna ambasadorka Magnum i gwiazda pokazu – top modelka Magdalena Frąckowiak. To na nią tego wieczoru były skierowane oczy wszystkich! Nie bez powodu!

ZOBACZ: OLEJNIK, SOCHA, WOŹNIAK-STARAK, FRĄCKOWIAK gwiazdy na pokazie La Manii dla Magnum [NA ŻYWO]

To wydarzenie w skali roku nie ma sobie równych. Nic dziwnego, że przybyła na nią cała plejada gwiazd. Tą najważniejszą wciąż była jednak Joanna Przetakiewicz – założycielka i dyrektor kreatywna marki La Mania. Projektantkę udało nam się namówić na wywiad. Co nam w nim powiedziała?

Zaraz po prezentacji najnowszej kolekcji La Manii inspirowanej nowym smakiem lodów Magnum udało nam się porozmawiać z Joanną Przetakiewicz, która tylko nam zdradziła, jak wyglądała praca nad tym projektem na odległość. Przypomnijmy – projektantka dopiero co wróciła z Indii, gdzie nagrywała drugi sezon programu „Azja Express”. Pozamawialiśmy sobie jednak nie tylko o kolekcji!

POLECAMY: ANNA MUCHA I  AGNIESZKA WOŹNIAK – STARAKPojedynek na odważne dekolty! Który bardziej ponętny?

Zapytaliśmy Joannę o jej relacje z Magdaleną Frąckowiak, która nie tylko jest teraz ambasadorką jej marki, lecz także dziewczyną jej najstarszego syna Alexa.

Projektantkę zapytaliśmy, jaką osobą jest Magda oraz jakie widzi szanse na to, by stała się jej pierwszą synową…?

Zobaczcie, co nam powiedziała Joanna Przetakiwiecz. Takiej odpowiedzi się nie spodziewaliśmy!