Joanna Przetakiewicz była gwiazdą, która wczorajszego wieczoru świeciła najjaśniej. Nic dziwnego. To właśnie kolekcja jej projektu była prezentowana tej nocy z okazji wprowadzenia na rynek lodów Magnum o nowym, malinowym smaku. Obecność Joanny Przetakiewicz na pokazie La Manii dla Magnum była więc dla wszystkich dziennikarzy niemałą gratką. Szczególnie, że zaledwie kilka dni temu Przetakiewicz wróciła z Indii, gdzie nagrywała drugą edycję programu Azja Express. I to właśnie o tej przygodzie udało nam się porozmawiać z projektantką. Co powiedziała o tej niezwykłej wyprawie, w którą zabrała Łukasza Jakóbiaka?

ZOBACZ: JOANNA PRZETAKIEWICZ o Magdalenie Frąckowiak: "Magda jest urocza! Świetnie się dogadujemy!" [WIDEO]

Podczas wywiadu, którego Joanna Przetakiewicz udzieliła nam na gorąco zaraz po prezentacji kolekcji La Manii inspirowanej lodami Magnum, projektantka opowiedziała nam, jak wspomina wyjazd do Indii, co ją tam najbardziej zaskoczyło, co zniesmaczyło oraz który etap wyścigu był dla niej najtrudniejszy.

Przy okazji rozmowy z Gala.pl projektantka zdradziła też, jak w terenie sprawdził się jej partner, Łukasz Jakóbiak oraz czy nie zraziła jej fala hejtu, jaka spadła na Jakóbiaka na krótko przed ich wylotem do Indii.

PRZECZYTAJ TEŻ: OLEJNIK, SOCHA, WOŹNIAK-STARAK, FRĄCKOWIAK gwiazdy na pokazie La Manii dla Magnum [DUŻO ZDJĘĆ]

Na koniec Joanna Przetakiewicz zdradziła nam też, jaki kosmetyk pozwolił jej przetrwać trudny czas wyścigu do metry w programie „Azja Express 2”. Nie zgadniecie, jaki krem wymieniła! A można go kupić już od 30 złotych w niemal każdej aptece!

Wiedzieliście, że przyzwyczajona do luksusów Joanna Przetakiewicz używa tak tanich kosmetyków…?

Komu będziecie kibicować w "Azja Express 2"? Przypomnijmy, że program już w jesiennej ramówce TVN!