W poniedziałkowy wieczór w hali Expo na warszawskiej Woli odbył się długo wyczekiwany pokaz marki La Mania. Na wydarzeniu zorganizowanym przez Joannę Przetakiewicz pojawiła się śmietanka polskiej branży mody oraz show-biznesu. Gwiazda wystąpiły w wyszukanych stylizacjach, często właśnie z metką La Mania.

ZOBACZ: JOANNA PRZETAKIEWICZ Tak wyglądają jej dorośli synowie

Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Katarzyny Sokołowskiej, która była choreografką pokazu. Pochód modelek po olbrzymim wybiegu obserwowali zaś m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Teresa Rosati, Łukasz Jemioł, Dawid Woliński, Joanna Horodyńska, Monika Olejnik, Natalia Siwiec, Leszek Stanek i Michał Piróg. Największym zainteresowaniem mediów cieszyła się jednak tego wieczoru założycielka marki, Joanna Przetakiewicz, która zaskoczyła fotoreporterów pozując do zdjęcia ze swoimi trzema synami!

Zaraz po zakończeniu widowiska i udzieleniu najważniejszych wywiadów, projektantka przywołała do siebie swoich trzech synów i zrobiła sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie. Cała czwórka wygląda na nim na niezwykle szczęśliwych.

POLECAMY: POKAZ LA MANIA Hanna Lis, Agnieszka Woźniak-Starak, Natalia Siwiec, Maja Sablewska

Na fotce od lewej widzimy kolejno Alexa, Filipa i Jakuba. Nie był to pierwszy raz, kiedy synowie projektantki pojawili się na jej wielkim show. Młodzi mężczyźni zawsze wspierają mamę i kiedy tylko mogą przylatują do Polski, aby uczestniczyć w tych wielkich wydarzeniach.

Ich obecność była tym razem tym szerzej komentowana, że jeden z nich od jakiegoś czasu spotyka się z polską top-modelką, Magdą Frąckowiak, Mowa o najstarszym synu Joanny Przetakiewicz, Alexie. 27-letni Aleksander jest prezesem marki La Mania i ma niezwykłe duży wpływ na to, jak wygląda wizerunek marki.

Zastanawia zatem, dlaczego w pokazie La Manii nie chodziła jego nowa dziewczyna? Może wolała obejrzeć pokaz swojej „przyszłej teściowej” z pierwszego rzędu?