Joanna Przetakiewicz (49) dopiero wróciła z Indii, gdzie w duecie z Łukaszem Jakóbiakiem walczyła o zwycięstwo w show "Azja Express 2". Niedawno do Polski wróciła cała ekipa drugiej edycji show, łącznie z prowadzącą, Agnieszką Woźniak-Starak. Uczestnicy "Azja Express 2" spotkali się najpierw na pokazie La Manii dla Magnum, a już następnego dnia część z nich spotkała się ponownie na imprezie marki Reserved. W klubie Niebo bawili się m.in. Marta Wierzbicka, Michał Piróg, Łukasz Jakóbiak oraz Zuzanna Bijoch. Tym razem Joanny Przetakiewicz zabrakło, za to właśnie ona była gospodynią i gwiazdą wtorkowego pokazu mody w Ufficio Primo. Podczas specjalnego pokazu La Manii Przetakiewicz pochwaliła się nie tylko wyjątkową kreacją swojej marki, uszytą specjalnie na ten wieczór (miała ją na sobie supermodelka Magdalena Frąckowiak), ale i nową sylwetką!

ZOBACZ TEŻ: Syn Joanny Przetakiewicz NAGO na Instagramie! WOW!

Jak się okazuje, Joanna Przetakiewicz schudła w Indiach aż 6 kilo! Dyrektor kreatywna marki La Mania zawsze mogła się pochwalić idealną figurą, ale dziś wygląda jeszcze lepiej niż kiedykolwiek! Otóż podczas miesięcznego pobytu w Indiach w ramach "Azja Express 2" Przetakiewicz zupełnie zmieniła dietę. Ba, niemal w ogóle przestała jeść! Dlaczego?

Największym wyzwaniem w Indiach był brud (...), do tego upały 45 stopni. No więc my nie jedliśmy tam prawie nic.

Ile dokładnie schudła Joanna Przetakiewicz? Jak wyznała - 6 kilo. I osiągnęła taki imponujący wynik, nie będąc na diecie Karoliny Szostak;-) Swoją nową wagą Przetakiewicz pochwaliła się publicznie, podczas krótkiego przemówienia, jakie wygłosiła tuż po pokazie La Manii dla Magnum. Jednak poza doskonałą sylwetką Przetakiewicz uwagę zwracała też jej opalenizna. Zresztą wszyscy uczestnicy "Azja Express 2" pochwalili się tego wieczoru imponującą opalenizną - i Marta Wierzbicka, która odsłoniła opalone nogi, i Michał Piróg, i Łukasz Jakóbiak.

Jak oceniacie metamorfozę Joanny Przetakiewicz?Zobaczcie ZDJĘCIA