Dla wielu kobiet Joanna Przetakiewicz jest uosobieniem kobiety sukcesu. Wszystko dlatego, że niemal od zawsze wykazywała się wyjątkową intuicją, jeśli chodzi o inwestycje i przedsięwzięciach, w które się angażowała. Warto przypomnieć, że na początku lat 90. założyła wraz z bratową, będąc na trzecim roku studiów, „Vita-Dent Centrum Stomatologiczne”. Była to druga prywatna klinika dentystyczna w Polsce.

Choć z wykształcenia jest prawniczką, od lat kojarzy się z domem mody "La Mania". To jedna z najbardziej popularnych w Polsce, a także odnosząca spore sukcesy poza granicami kraju marka modowa. Joanna Przetakiewicz jest jej dyrektor kreatywną.

Projektantka lubi chwalić się również luksusowymi wakacjami w mediach społecznościowych. Ostatnio wybrała się wraz z Agnieszką Szulim na Mauritius, gdzie odpoczywała i ćwiczyła u boku Ewy Chodakowskiej

Teraz Joanna Przetakiewicz przebywa w Portugalii, gdzie pracuje nad nową kampanią marki "La Mania". W naszej galerii prezentujemy zdjęcia, którymi podzieliła się z fanami na Instagramie. Trzeba przyznać, że robią one spore wrażenie!

Jesteśmy też na Facebooku i na Instagramie!

>>PRZECZYTAJ TAKŻE: Joanna Przetakiewicz tak wypoczywa w tropikach [ZDJĘCIA]