Marka La Mania to jedna z najbardziej prestiżowych modowych marek w Polsce. Jej założycielka zyskała sławę nie tylko w kraju, lecz także za granicą - rzeczy z metką La Mania są sprzedawane m.in. w londyńskim Harrodsie, a do fanek marki należy nawet brytyjska księżniczka Beatrice. Prywatnie Joanna Przetakiewicz, założycielka i dyrektor kreatywna marki,ma trzech synów - Aleksandra, Filipa i Jakuba.

Ostatnio fani projektantki mieli okazję widzieć ją w towarzystwie rodziny w trakcie świąt Bożego Narodzenia. A wszystko za sprawą Instagrama. Pięć dni temu gwiazda po raz kolejny pochwaliła się zdjęciem z najbliższymi.

Alex studiował stosunki międzynarodowe w Rzymie, dziś często pojawia się na salonach i pomaga mamie w prowadzeniu biznesu. Ostatnio można było go zobaczyć na pokazie Dawida Wolińskiego. Była tam też Joanna. Filip z kolei studiuje genetykę, biotechnologię i matematykę w Stanach Zjednoczonych, zaś najmłodszy syn, Jakub, uczy się jeszcze w londyńskim liceum. Wszyscy trzej zwykle pojawiają się na warszawskich pokazach La Manii, by wesprzeć mamę.

Jak dziś wyglądają synowie Joanny Przetakiewicz? Zobaczcie w naszej GALERII.

 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: JOANNA PRZETAKIEWICZ I HANNA LIS Razem w Londynie