Joanna Przetakiewicz jest jedną z najlepiej zarabiających polskich projektantek. Założycielka marki La Mania cieszy się niezwykłą sympatią nie tylko wśród gwiazd. Przetakiewicz jako jedna z nielicznych projektantek na polskim rynku, może pochwalić się klientkami z całego świata - jej kreacje noszą m.in. Ella Eyre i księżniczka Beatrice.

W rozmowie z magazynem "Gala" Joanna Przetakiewcz wyznała:

Uwielbiam swoje życie, ale ono tylko pozornie przypomina bajkę. Ciężko pracuję, jestem w ciągłych rozjazdach, z trudem znajduję czas dla siebie. Przyjaciółki, kiedy widzą, jak napięty jest mój grafik, mówią: „Jestem zmęczona samym patrzeniem na to. Jak ty dajesz radę?!”.

Niedawno była partnerka Jana Kulczyka pochwaliła się na Instagramie warszawskim apartamentem, który robił wielkie wrażenie. Nic dziwnego. Całość wykończona jest bardzo gustownie, jak przystało na jedną z najlepiej ubranych Polek. 

Tym razem Przetakiewicz wybrała się na obóz Ewy Chodakowskiej na jedną z luksusowych wakacyjnych wysp - Mauritius. Obóz polega na stosowaniu specjalnie przygotowanego przez trenerkę programu treningowego oraz specjalnej diety. Do tego dochodzi także świetna zabawa w doborowym towarzystwie.

Zobaczcie, jak majówkę spędza Joanna Przetakiewicz!

»PRZECZYTAJ TAKŻE: Mieszkania gwiazd Zobaczcie jak mieszkają Przetakiewicz, Kalczyńska czy Malinowska

Lubisz Gala.pl? Polub nas na Facebooku!