Joanna Przetakiewicz kusi na Instagramie roznegliżowanymi fotkami! Tak dużo założycielka La Manii i gwiazda kolejnej edycji „Azja Express” nie pokazała jesczez nigdy! Projektantka i osobowość telewizyjna zamieściła właśnie na swoim koncie fotkę topless znad basenu! Jak dużo na niej widać? Obok tego zdjęcia nie da się przejść obojętnie!

Na zdjęciu dodanym na Instagramie widzimy, jak Joanna Przetakiewicz opala się topless nad swoim basenem. Jak się okazuje, wybór takiej formy opalania nie był bynajmniej przypadkowy. Pod fotografią gwiazda „Azji Express” wyjaśniła, że właśnie w ten sposób - tzn. opalając się topless w przydomowym ogródku - spędza ostatnie dni wakacji. A tych przecież nie zostało już zbyt wiele, więc Joanna Przetakiewicz stara się wycisnąć z nich jak najwięcej!

ZOBACZ: JOANNA PRZETAKIEWICZ ma nowego partnera i jest zakochana! W kim?

Fani Joanny Przetakiewicz docenili odwagę projektantki, której opalenizna na pewno przyda się podczas wywiadów, których teraz będzie udzielała promując drugi sezon „Azja Express”. Była partnerka Jana Kulczyka, zgodziła się na udział w drugiej edycji hitowego show TVN, a do dalekich i egzotycznych Indii zabrała znanego youtubera Łukasza Jakóbiaka. Jak sobie poradzili w Indiach i na Sri Lance? Po raz pierwszy przekonamy się już 6 września w telewizji TVN.

Czy w programie TVN pojawią się równie odważne ujęcia jak to, które Joanna Przetakiewicz zaserwowała nam na swoim Instagramie? Z odpowiedzią na to pytanie będziemy musieli poczekać do 6 września. Tymczasem nie pozostaje nam nic innego jak przeglądanie Instagramu Joanny Przetakiewicz w oczekiwaniu na jej kolejne zdjęcia topless! Myślicie, że jeszcze jakieś doda...?