Program Azja Express okazał się takim hitem, że dyrekcja TVN od razu zdecydowała się na kontynuacje formatu. Przypomnijmy, że zwycięzcami pierwszego sezonu zostali Michał Żurawski i Ludwik Borkowski, zaś ulubieńcami telewidzów - Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Największe emocje w show Azja Express budziła natomiast Renata Kaczoruk. Mówiło się o niej jeszcze długo po tym, jak odpadła z programu, a jej ostry konflikt z Majdanami stał się medialną wojną. Zaangażował się w nią nawet Kuba Wojewózki, który publicznie bronił Kaczoruk i groził Majdanom. Show Azja Express prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Wiadomo też, że poprowadzi również drugą edycję reality show. Tym razem gwiazdy polecą do Indii, więc zamiast Azja Express czeka nas India Express! A kto tym razem wystąpi w programie? Joanna Przetakiewicz właśnie oficjalnie potwierdziła swój udział w show! Co powiedziała?

Joanna Przetakiewicz jest bardzo aktywna w social mediach. Ma swoje własne konto na Instagramie, a dodatkowo współprowadzi konto swojej marki - La Manii. Na swoim Instagramie Przetakiewicz publikuje zdjęcia z przyjaciółmi, z gwiazdami, zdjęcia z zagranicznych pokazów mody, dokumentuje, jak powstają nowe kolekcje La Manii, pokazuje swój luksusowy apartament, a także dzieli się zdjęciami z egzotycznych podróży. Wśród krótkich filmików, jakie Przetakiewicz regularnie dodaje na Instagramie, dziś pojawiły się materiały z... pakowania walizek na wyjazd do Indii!

Ja się szykuję, jak pewnie już słyszeliście, do Indii na wyprawę. I słuchajcie, tego jest coraz więcej! Ja nie wiem, jak się mądrze spakować!

A więc już mamy pewność, że Joanna Przetakiewicz weźmie udział w Azja Express 2 czy też w India Express (nie wiadomo jeszcze, czy nazwa show się zmieni). Dyrektor kreatywna La Manii nie powiedziała co prawda, kiedy odbędzie się wylot, ale możemy się spodziewać, że wkrótce. W końcu walizki już niemal spakowane!

Pytanie, z kim w duecie wystąpi Joanna Przetakiewicz w Azja Express 2. Nieoficjalnie mówi sie, że z Łukaszem Jakóbiakiem. O Jakóbiaku ostatnio było głośno z powodu afery z udawaną Ellen DeGeneres. Youtuber najpierw ogłosił, że wystąpił w show Ellen, a potem okazało się, że... była to jedna wielka mistyfikacja! Albo raczej: wizualizacja. W Internecie huczało. Opinie były mocno podzielone. Jednak Przetakiewicz wyrażała na Instagramie swój podziw i wsparcie dla Jakubiaka. Czy to potwierdza, że w Azja Express 2 wystąpią razem? Innym kandydatem był syn Joanny Przetakiewicz - Alex. Ale nigdy nie potwierdzono tych doniesień. I chyba nie są one prawdziwe, bo Alex ani myśli o pakowaniu bagaży do Indii - na razie relaksuje się u boku swojej dziewczyny, supermodelki Magdaleny Frąckowiak, w słonecznym Rzymie.

Plotkuje się, że w Azja Express 2 pojawią się także Dawid Woliński i Antoni Pawlicki. Czy tak będzie? Zapewne dowiemy się już wkrótce.