Joanna Przetakiewicz jest odnoszącą sukcesy bizneswoman i od kilkunastu lat prowadzi modową markę La Mania, którą uwielbiają polskie gwiazdy. Z wykształcenia jest prawniczką, posiada uprawnienia radczyni prawnej, a w latach 90. założyła jedną z pierwszych sieci klinik dentystycznych w Polsce. Wydaje się więc, że od najmłodszych lat musiała być ambitna i konsekwentnie pięła się do celu. Otóż jak się okazuje, wcale tak nie było. W jednym z najnowszych wywiadów Przetakiewicz wyznała, że w latach szkolnych dużo wagarowała, a nawet... powtarzała rok.

Joanna Przetakiewicz opowiedziała o czasach liceum. Nie zdała do kolejnej klasy

- Zmieniłam się totalnie w wieku 12 lat. Moje ciało zaczęło się zmieniać, poczułam pierwsze kobiece hormony. Z aniołka i typowej dziewczynki, która chodziła w lakierkach, tańczyła w balecie, bawiła się lalkami i była grzeczna, zmieniłam się o 180 stopni.

Zaczęłam wagarować z dnia na dzień i palić papierosy w siódmej klasie podstawowej. Nie zdałam w pierwszej klasie liceum do kolejnej, bo wyobraź sobie, w ciągu całego roku byłam na dwóch geografiach i trzech matematykach. Nie lubiłam tych przedmiotów, w związku z czym postanowiłam w nich nie uczestniczyć - wyznała w rozmowie z "Plotkiem".

Co ciekawe, mimo słabych wyników w nauce i częstych wagarów, Joanna Przetakiewicz była bardzo lubiana przez nauczycieli, przez co wiele rzeczy uchodziło jej płazem.

Podejrzewaliście projektantkę o takie wybryki?