Joanna Przetakiewicz to bez wątpienia kobieta luksusowa. Bizneswoman chętnie chwali się na swoim blogu zakupami w butikach najbardziej luksusowych marek, jednak nie tylko na ubranie wydaje fortunę.

Okazuje się, że Przetakiewicz równie chętnie wydaje pieniądze na ekskluzywne kosmetyki! Gwiazda zdradziła, że na dbanie o swoja urodę wydaje kilka tysięcy złotych miesięcznie.

- Nacieram twarz dwiema kostkami lodu i nakładam parę kropli serum, na to krem nawilżający, najchętniej La Mer. Do makijażu używam lekkiego fluidu japońskiej marki Suqqu. Niezbędny jest też błyszczyk Dior. Po kąpieli wmasowuję organiczny gęsty olejek kokosowy albo migdałowy. Na noc aplikuję olejek Dior. Budzę się rano, a moja skóra jest odżywiona, głęboko nawilżona i pełna blasku - zdradziła Joanna Przetakiewicz w rozmowie z "Harper's Bazaar" i na swoim blogu.

"Fakt" pokusił się nawet o podliczenie, ile kosztują twórczynię "La Manii" jej praktyki. Według tabloidu, Przetakiewicz może wydawać na kosmetyki nawet trzy tysiące złotych miesięcznie!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Joanna Przetakiewicz - Zaskoczyła luźną stylizacją