Joanna Przetakiewicz będzie jedną z uczestniczek drugiej edycji programu Azja Express? Takie spekulacje pojawiają się w mediach już od wczoraj. Jak podaje jeden z dwutygodników, trwają obecnie podobno negocjacje pomiędzy produkcją show a założycielką i dyrektor kreatywną marki La Mania. Joanna Przetakiewicz ma poważnie rozważać propozycję udziału w show. Kto miałby jej jednak w nim partnerować?

ZOBACZ: JOANNA PRZETAKIEWICZ Zobaczcie mieszkanie dyrektor kreatywnej La Manii. Jest bardzo luksusowo! [ZDJĘCIA]

Azja Express 2 nie byłaby programowym debiutem Joanny Przetakiewicz. Projektantka ma już za sobą udział w telewizyjnym show dla młodych projektantów Project Runway. Wówczas świetnie sprawdziła się jako jurorka, która wraz z Anją Rubik i Mariuszem Przybylskim oceniała kreatywne stroje młodych projektantów. Czy założycielka La Manii wykorzysta to doświadczenie na planie Azja Express 2? Podobno do udziału w kontrowersyjnym programie namawiają ją jej przyjaciele i uczestnicy poprzedniej edycji: Hanna Lis i Łukasz Jemioł.

POLECAMY: LA MANIA I MAJA SABLEWSKA razem w kampanii Mind Blow

Z kim Przetakiewicz miałaby pojechać do Indii, jeśli już zdecyduje się na udział w show? Tabloidy spekulują o tym, że może to być jeden z ich synów. A może przyszła narzeczona jednego z nich, Magda Frąckowiak? Inne źródła wskazują na nową przyjaciółkę projektantki, Maję Sablewską, która wystąpiła w ostatnim filmie promocyjnym marki. 

Zanim jednak to się wydarzy, Przetakiewicz musi podjąć decyzję, czy na pewno weźmie udział w show i czy będzie w stanie zrezygnować z mieszkania w luksusach i przenieść się na kilka tygodni do indyjskich slumsów...

Myślicie, że dałaby radę przeżyć każdy dzień jedynie za dolara…?