Joanna Przetakiewicz może być czarnym koniem drugiej edycji "Azji Express". Tylko w pierwszym odcinku założycielka La Manii pokazała piersi, zdecydowała się na wykonanie zadania polegającego na przeniesieniu odchodów słonia z jednego miejsca na drugie oraz finalnie na przejazd na grzbiecie tego dzikiego zwierzęcia. Wszystko wskazuje na to, że Joanna Przetakiewicz i partnerujący jej Łukasz Jakóbiak mogą być jedną z najciekawszych par w programie, dla których co środę przed telewizorami zasiądą miliony Polaków. Projektantka mimo to postanowiła zawalczyć o jeszcze większą popularność i rozpoznawalność, a co za tym idzie - miała zgodzić się na udział w sesji dla polskiego Playboya! Kiedy się ona ukaże?

ZOBACZ: JOANNA PRZETAKIEWICZ TOPLESS! Dyrektor kreatywna marki La Mania pokazała się bez stanika! WOW!

Jak donosi dzisiejszy dziennika Fakt, sesja 49-cioletniej Joanny Przetakiewicz w Playboyu ma się ukazać jeszcze we wrześniu. Założycielka La Manii postawiła jej producentom jednak jeden warunek. Jaki?

„Zależało jej tylko, by sesja nie była wulgarna. Aśka ostatnio powtarza, że wreszcie, po latach w pełni akceptuje swoje ciało. Poza tym występuje teraz w "Azja Express", więc dodatkowy rozgłos bardzo się jej przyda. Liczy, że dzięki temu ma szansę na zaistnienie w show biznesie jako pełnoprawna gwiazda.”

Jak wynika z wypowiedzi znajomego Joanny Przetakiewicz, gwiazda cały czas stara się zdobyć jeszcze większą popularność i rozpoznawalność. Czy te jednak faktycznie są jej potrzebne? W końcu udział w programie "Azja Express” dla wielu jest wystraszającym synonimem sławy. Jak widać, Joanna Przetakiewicz ma jednak apetyt na więcej ;-)

Jesteście ciekawi nagich zdjęć Joanny Przetakiewicz? Pokaże więcej niż ostatnio na sowim Instagramie?