Przyjaźń Joanny Przetakiewicz i Karla Lagerfelda kwitnie, a jej dowodem z pewnością jest najnowsze zdjęcie projektantki. Wczoraj Karl Lagerfeld obchodził 83 urodziny. Właścicielka marki La Mania złożyła ikonie mody życzenia.

Niedawno o parze projektantów pisał brytyjski Vogue. Jak para się poznała? Joanna Przetakiewicz po raz pierwszy poznała Karla Lagerelda w Zurychu przez wspólnych przyjaciół, którzy prowadzą galerię Gmurzyska i reprezentują ikonę mody. Projektanci od pierwszej chwili się polubili.

Właścicielka marki La Mania siedziała obok Lagerfelda na premierowym pokazie kalendarza Pirelli w Moskwie. W jednym z wywiadów projektantka wyznała, że „Karl powiedział organizatorom, że jeśli koło niego usiądę, na pewno nie będzie się nudził”.

To właśnie Karl (oraz Jan Kulczyk) namówił Przetakiewicz by założyła La Manię i realizowała swoje modowe marzenie. Dziś Joanna Przetakiewicz spełnia się jako projektantka i właścicielka marki La Mania. Nic dziwnego, że w jej kreacjach chodzą zagraniczne gwiazdy. Niedawno pozowaly w nich Ella Eyre, Ellie Goudling czy Paris Hilton.

Joanna Przetakiewicz zapraszała ikonę mody do Polski wiele razy. Jak na razie projektant nie skorzystał z zaproszenia. Za to właścicielka marki la Mania była nawet na urodzinach kotki Karla Lagerfelda, której sprezentowała komplet ręczników plażowych z logo swojej marki.

Wczoraj Karl Lagerfeld obchodził 83 urodziny. Z tej okazji projektantka dodała zdjęcie z przyjacielem i złożyła mu życzenia.

Przychodzi taki dzień w roku, kiedy przypominam sobie jak wdzięczna jestem, że jesteś moim życiu. Nie tylko pomogłeś mi rozwinąć skrzydła z La Manią, ale przede wszystkim uwierzyłeś we mnie. Czuję się szczęśliwa , że  Cię poznałam i życzę CI ciągłego zmieniania świata, tak jak robisz to do tej pory. Wszystkiego najlepszego  mój najdroższy Karlu - podpisała zdjęcie Joanna Przetakiewicz.

Zobacz: Joanna Przetakiewicz kolejna zagraniczna gwiazda w kreacji La Manii! Kto tym razem? [ZDJĘCIA]