Joanna Przetakiewicz uchodzi za jedną z najbardziej zadbanych kobiet w polskim show-biznesie. Dyrektor kreatywna marki modowej La Mania w wieku 52 lat może się pochwalić ciałem, którego mogą jej pozazdrościć nawet nastolatki. Jak ona to robi? Takie pytanie zadawało sobie już nie raz wiele osób - my również. To oczywiście w dużej mierze zasługa regularnych treningów i zdrowej diety, ale nie tylko. Gwiazda na szczęście niedawno postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć przed kamerą o wszystkich kosmetykach, których używa na co dzień, aby cieszyć się tak promiennym wyglądem.

Ulubiony peeling do ciała Joanny Przetakiewicz

Życiowa partnerka producenta telewizyjnego, Rinke Rooyensa, aktualnie dzieli swoje życie między Warszawę i Londyn, dzięki czemu jest na bieżąco z najnowszymi trendami kosmetycznymi z całego świata. Ani trochę nie dziwi nas więc, że jednym z ulubionych kosmetyków pielęgnacyjnych Joanny Przetakiewicz jest peeling do ciała luksusowej marki Jo Malone London.

Popularna bizneswoman przyznaje, że uwielbia go przede wszystkim ze względu na piękny zapach (londyńska marka Jo Malone specjalizuje się w końcu w produkcji perfum) oraz fakt, że jest bardzo tłusty, bo bardzo nie lubi suchych peelingów.

Joanna Przetakiewicz zdaje sobie sprawę z tego, że jej ulubiony kosmetyk peelingujący to produkt z wyższej półki cenowej, dlatego w jednym z odcinków internetowego cyklu "Kosmetyczka ELLE" zdradziła także bardzo prosty sposób na jego tańszy zamiennik.

Trik projektantki polega na dodaniu paru kropel oleju rycynowego (sama używa tego od polskiej marki Etja) do jakiegokolwiek peelingu, nawet zwykłego cukru lub soli morskiej.

Joanna Przetakewicz w wannie lub pod prysznicem przez kilka minut mocno szoruje swoje wysmarowane peelingiem ciało przy użyciu drewnianej szczotki do masażu z włosiem

- Po tym naprawdę czuję się jak nowo narodzona - zachwala swoją metodę.