Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens tworzą szczęśliwy związek od dwóch lat. Oboje przyznają, że nie widzą poza sobą świata i już wkrótce staną na ślubnym kobiercu. Przygotowania do wesela idą pełną parą, a o procesie organizacji ślubu postanowiła opowiedzieć projektantka w rozmowie z jednym z plotkarskich portali.

Ślub Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa - znamy szczegóły!

- Ślub odbędzie się już za kilka tygodni w Grecji, na pewno nie będziemy go nigdzie transmitować na żywo. Chcemy przeżywać ten dzień w prywatnej atmosferze, w zamkniętym gronie, dlatego nie chcemy zdradzać konkretnej daty. Gdy już będzie po wszystkim, na pewno podzielimy się szczegółami - zdradziła projektantka w rozmowie z "Plejadą".

Przetakiewicz wyznała, że ze względu na ograniczenia związane z COVID-em, ona i Rooyens musieli ograniczyć liczbę gości tylko do rodziny i najbliższych przyjaciół. Para podchodzi jednak do ślubu z ogromną atencją i jest przekonana, że będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu.

- Mówię w mediach o życiu prywatnym, bo chcę dawać inspiracje innym kobietom. Kobieta z wiekiem nie staje się przezroczysta, tylko bardziej wyrazista. Szans i nadziei mamy przed sobą mnóstwo, tylko trzeba to wierzyć. Wiele kobiet niestety w to wątpi. Niepotrzebnie podcinają sobie czasem skrzydła, myśląc, że na pewne rzeczy w ich życiu jest już za późno. To nieprawda - dodała Przetakiewicz.

Przypomnijmy, że zarówno Joanna Przetakiewicz, jak i Rinke Rooyens mają za sobą związki małżeńskie - projektantka pierwszy ślub wzięła w wieku 20 lat i rozwiodła się 14 lat później, a producent telewizyjny był żonaty z Kayah oraz stylistką Malwiną Wędzikowską.