Joe Jonas i Sophie Turner wzięli drugi ślub. Przypomnijmy, że pierwszy ślub wokalisty i aktorki znanej głównie z roli Sansy Stark z popularnego serialu fantasy "Gra o Tron" odbył się 2 maja 2019 roku. Sekretna ceremonia miała miejsce tuż po gali rozdania Billboard Music Awards 2019 w słynnej kaplicy "A Little White Wedding Chapel" w Las Vegas. Okazało się, że niecałe dwa miesiące później zakochani postanowili jeszcze raz złożyć przysięgę małżeńską i w sobotę 29 czerwca, oficjalny ślub pary miał miejsce na zamku Le Chateau de Tourreau w Sarrians we Francji.

Ślub Joe Jonasa i Sophie Turner we Francji

Druhną panny młodej była jej przyjaciółka z planu "Gry o tron", Maisie Williams. Według portalu TMZ na ceremonię sakramentu małżeństwa, Joe Jonas i Sophie Turner zaprosili Nicka Jonasa, Priyankę Choprę, Kevina Jonasa, Danielle Jonas, Ashley Graham, Diplo i całą rodzinę Joe'ego. Zgodnie z relacją "Us Weekly", aktorka miała na sobie kreację przygotowaną przez dom mody Louis Vuitton . Z kolei magazyn "People" dodał że, była to koronkowa suknia z rękawami. Według "TMZ" muzyk był ubrany w klasyczny czarny smoking. 

Joe Jonas i Sophie Turner - historia związku

Para poznała się dzięki wspólnym znajomym i zaczęła spotykać w listopadzie 2016 roku. Po niespełna roku związku, zaręczyli się w październiku 2017 roku. Radosną nowiną podzielił się Joe Jonas na swoim profilu na Instagramie.

Zdjęcia Joe'a Jonasa i Sophie Turner możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sophie Turner (@sophiet) Cze 22, 2019 o 11:46 PDT