John Legend i Chrissy Teigen są uznawani za jedną z najsłodszych i najpiękniejszych par Hollywood. O parze do tej pory nie było zbyt głośno. Pierwsze skrzypce odgrywały zwykle pary, które znamy z wielkiego ekranu. Dziś to oni przejmują władze w mieście filmów i gwiazd.

Jeśli nie wiesz kim są, musisz nadrobić zaległości! John Legend to wybitny amerykański artysta. W 2004 roku na rynek trafił jego debiutancki album, który szybko zyskał uznanie zarówno krytyków, jak i publiczności. Muzyk nie pojawiał się wówczas zbyt często na czerwonym dywanie. Być może dlatego, że szukał swojej drugiej połówki.

W 2007 roku John Legend poznał modelkę Chrissy Teigen, która wzięła udział w nagraniach jego teledysku „Stereo”. Już cztery lata później modelka Chrissy Teigen i muzyk John Legend zaręczyli się.  W 2013 roku para wzięła ślub we Włoszech. Wówczas o Johnie Legendie zroło się głośno. Wszystko za sprawą utworu "All of me”, który zadedykował właśnie żonie.

W kwietniu 2016 roku na świat przyszło pierwsze dziecko pary, córeczka Luna. Dziewczynka szybko stała się gwiazdą Internetu. Para chętnie dzieli się z fanami wspólnymi fotografiami. Dziś już mówi się, że John Legend i Chrissy Teigen stali się jedną z najpiękniejszych par w Hollywood. Stanowią silną konkurencję dla Beyonce i Jaya Z oraz Kim Kardashian i Kanye'go Westa.

Zobaczcie w naszej galerii najpiękniejsze zdjęcia John Legend i Chrissy Teigen!