Sprawa przemocy w związku Johnny'ego Deppa i Amber Heard ciągnie się od 2016 roku, kiedy to aktorka oskarżyła ukochanego o znęcanie się. Do sieci trafiły zdjęcia posiniaczonej 33-latki, a kariera gwiazdora Hollywood zawisła na włosku. Chociaż Depp nie przyznawał się do winy i mówił, że to jego żona wszczynała kłótnie oraz bójki, mało kto mu wierzył - w końcu wszyscy widzieli okropne fotografie Heard. Sprawa nieoczekiwanie przybrała inny obrót, kiedy serwis Daily Mail opublikował nagrania rozmów pary, z których wynikało że aktorka rzeczywiście uderzyła męża, a potem się z niego śmiała. Miała też dodać: - Powiedz światu, Johnny, powiedz im… Ja, Johnny Depp, mężczyzna, ofiara przemocy domowej… i sprawdź, jak wiele osób w to uwierzy i stanie po twojej stronie. 

Johnny Depp groził, że zabije żonę?

Teraz znów wszystkie oczy zwrócone są na Deppa. Odkryto bowiem jego wiadomości do aktora Paula Bettany’ego, w których groził, że zabije swoją byłą żonę. Co ciekawe, smsy ujrzały światło dzienne przy okazji sprawy sądowej aktora przeciwko "The Sun", który w jednym z artykułów nazwał go "żonobijcą".- Spalmy Amber! Utopmy ją, zanim ją spalimy! Później wyr***am jej spalone zwłoki, żeby upewnić się, że na pewno nie żyje - miała brzmieć jedna z wiadomości.

Amber Heard i Johnny Depp: historia związku

Johnny Depp i Amber Heard poznali się w 2009 roku na planie filmu "Dzienniki rumowe", a parą zostali trzy lata później. Było to drugie małżeństwo uwielbianego aktora. Wcześniej, w latach 1983-86 był żonaty z makijażystką Lori Allison, a potem przez 14 lat pozostawał w nieformalnym związku z francuską gwiazdą Vanessą Paradis, z którą ma dwójkę dzieci.

Depp i Heard, pobrali się podczas skromnej ceremonii w rezydencji aktora w Hollywood. Po zaledwie 15 miesiącach małżeństwa, Amber porzuciła jednak 56-letniego aktora i nie tylko wniosła o rozwód, ale oskarżyła go też o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad nią i nadużywanie alkoholu. W poniedziałek, 15 sierpnia 2017 roku, Johnny Depp i Amber Heard oficjalnie się rozwiedli.