W jednym z wywiadów Johnny Depp powiedział: "Jestem nieśmiałym paranoikiem czy jakimkolwiek słowem chcecie mnie określić. Nienawidzę sławy. Zrobiłem wszystko, co mogłem, żeby jej uniknąć". Nie udało się.

Dziś Johnny Depp uważany jest za jednego z najbardziej znanych i najbardziej kasowych amerykańskich aktorów. Jednak zamiast mówić o jego talencie i genialnych rolach, wszyscy zastanawiają się, jak potoczy się rozwód z aktorką Amber HeardDepp podobno pobił swoją żonę, nadużywał alkoholu i narkotyków.  Jego majątek szacowany jest na 400 milionów dolarów (!), a Heard ma prawo do połowy tej sumy. Nic dziwnego, że ten temat nie schodzi z pierwszych stron gazet...

Na temat burzliwego związku Johnny'ego Deppa z Amber Heard wypowiedziała się była partnerka aktora, Vanessa Paradis,z którą Depp był przez 14 lat i ma dwoje dzieci. Powiedziała, że Depp NIGDY nie użył względem niej przemocy. "Zakochałem się w Vanessie od pierwszego wejrzenia. Byłem wtedy dosyć beznadziejną osobą, a ona odmieniła całe moje życie, otaczając mnie niezwykłą czułością i zrozumieniem. Bardzo szybko uświadomiłem sobie, że nie potrafiłbym już bez niej żyć." powiedział w jednym z wywiadów Depp. Para niestety się rozstała, a miejsce Vanessy zajęła Amber Heard. 

Po 15 miesiącach małżeństwa z Johnnym Deppem Amber Heard złożyła pozew rozwodowy, oskarżając aktora o przemoc i nadużywanie alkoholu, narkotyków, a także zaznaczyła, że się go po prostu boi.  W obronie aktora jak dotąd stanęły Vanessa Paradis oraz jego córka, Lily-Rose Depp. Do mediów docierają kolejne informacje na temat związku Deppa i Heard. Okazuje się, że  do sprawy dopuszczono zeznania portiera, który twierdzi, że Amber nie miała na twarzy żadnych obrażeń. Czyżby Amber kłamała? Mówi się, że Johnny Depp bardzo przeżywa całą sytuację i podobno przechodzi załamanie nerwowe.

Dziś Johhny Depp kończy 53. lata.  Zobaczcie jak się zmieniał, nie tylko do ról.

 

Przeczytaj także: Johnny Depp Nie tylko Amber Heard - przypominamy wszystkie kobiety aktora [ZDJĘCIA]