Ubiegły rok zdecydowanie nie był dla Johnny'ego Deppa zbyt udany. Wszyscy jeszcze pamiętają jego aferę rozwodową z Amber Heard, z którą aktor obrzucał się błotem za pośrednictwem amerykańskich mediów. Gwiazdor związał się z nią po 14 latach związku z francuską piosenkarką i modelką Vanessą Paradis, z którą ma dwójkę dzieci. Jak jednak czas pokazał, ten krok go sporo kosztował: nie tylko emocjonalnie, ale i finansowo. Na szczęście decyzją sądu aktor zatrzymał znamienitą część swojego majątku a Amber dostała głównie wszystkie zwierzęta, którymi para się wspólnie opiekowała. Nie zmienia to faktu, że aktorska para rozwodziła się w atmosferze wzajemnych oskarżeń i skandalu. Teraz aktor postanowił podziękować tym, którzy okazali mu wsparcie w tym jakże trudnym dla niego okresie.

ZOBACZ: JOHNNY DEPP I AMBER HEARD oficjalnie po rozwodzie. Aktorka otrzyma 8 milionów dolarów!

Johnny Depp zrobił niespodziankę swoim fanom i, podobnie do Brata Pitta podczas Złotych Globów, równie nieoczekiwanie pojawił się na wczorajszej gali People's Choice Awards w Los Angeles. Podczas wydarzenia aktor został wyróżniony statuetką w kategorii Ulubiona Ikona Filmowa. Ta trafiła w jego ręce decyzją amerykańskich czytelników magazynu People. Nic dziwnego, że aktor był niezwykle poruszony odbierając wyróżnienie, czemu dał wyraz z swoim przemówieniu:

Przyszedłem tu tylko z jednego powodu. Przyszedłem tu dla ludzi, którzy w dobrych i złych czasach trwali przy mnie, ufali mi. Dziękuję. Zaprosiliście mnie tutaj i nie macie pojęcia, jak bardzo to dla mnie ważne. Słuchajcie, byłem bardzo wzruszony waszym uznaniem i waszymi dobrymi życzeniami dla mnie i mojej rodziny. To dlatego jest dla mnie ważne, że dziś tu stoję przed Wami i Wam dziękuję!

POLECAMY: ROZWÓD JOHNNY'EGO DEPPA I AMBER HEARD znamy listę żądań żony aktora. Dom, samochód, psy - co jeszcze?

Choć aktor wielokrotnie się uśmiechał podczas swojej przemowy, to jednak na jego twarzy było widać duże zmęczenie. Wszystko wskazuje jednak na to, że Johnny wychodzi na prostą i powoli zapomina o swojej ostatniej partnerce.

Myślicie, że jest jeszcze szansa na to, że wróci do Vanessy Paradis?