Jola Wilczek, zwyciężczyni polskiej edycji The Look of the Year 2017, otrzymała w tym roku nagrodę specjalną The Look of the Year Beauty 2017! To niezwykle duży sukces Joli, która na zgrupowania modelek we Włoszech zaprezentowała się od jak najlepszej strony!

Światowy finał The Look of the Year 2017

Światowy finał The Look of the Year 2017 odbył się w sobotę, 14 października na wyspie Ischia we Włoszech. Poza jolą Polskę reprezentował także Kamil Bahar – zwycięzca polskiej edycji 2017 oraz laureaci konkursu SMS – Julia Rozpondek i Daniel Kołodziejczyk. Jak polscy reprezentacji wypadli we Włoszech? Zobaczcie w naszej GALERII ;-)

The Look of the Year to plebiscyt z niezwykłą i bogata historią. Od ponad 30 lat, w ponad 50 krajach na świecie poszukuje nowych twarzy świata mody. Konkurs był początkiem wielkich karier ikon mody takich jak: Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak. Co roku wzbudza zainteresowanie widzów i znawców branży mody na całym świecie. Rok temu światową edycję konkursu wygrał Polak, Robert Kapica. Wtedy też po raz pierwszy w Polsce zorganizowano męską edycję plebiscytu.

Kim jest Jola Wilczek, zwyciężczyni The Look of the Year 2017?

Jola Wilczek ma 20 lat i 182cm wzrostu. Studiuje na Uniwersytecie Opolskim. Wolny czas spędza bardzo aktywnie. Uwielbia podróżować, a najbardziej - poznawać nowe miejsca, ludzi, kulturę i język. Jej pasją jest taniec, dlatego też przez 9 lat należała do grupy tanecznej.

Inspiruje ją Kasia Struss, która karierę rozpoczęła w wieku 16  lat brała udział w kampaniach reklamowych wielu marek takich jak Chloe, Gucci, Dolce&Gabbana, Prada oraz znalazła się na okładkach znanych magazynów. Jej wielkim modowym marzeniem jest udział w New York Fashion Week. Czy tytuł The Look of the Year Beauty 2017 przybliży ją do zrealizowania swojego największego marzenia? Mocno trzymamy za to kciuki!