Jonathan Bennett zaręczył się! Odtwórca roli przystojnego Aarona Samuelsa w kultowym filmie młodzieżowym "Wredne dziewczyny" z Lindsay Lohan przyjął oświadczyny swojego chłopaka. Relacją ze wzruszających zaręczyn aktor podzielił się z fanami 1 grudnia na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. 39-latek wyznał, że towarzyszyły mu w tamtym momencie ogromne emocje.

Powiedziałem tak! I płakałem jak wariat - napisał.

Gwiazdor "Wrednych dziewczyn" zaręczył się z chłopakiem

W rozmowie z magazynem "People" Bennett zdradził, że oświadczyny partnera były dla niego kompletną niespodzianką. Z instagramowego wpisu aktora dowiadujemy się również, że jego ukochany, prezenter telewizyjny Jaymes Vaughan, wzbił się na wyżyny romantyzmu. W trakcie oświadczyn ukląkł na jedno kolano i wyjął wykonany na zamówienie pierścionek. To jednak nie wszystko.

Chłopak gwiazdora filmów "Wieczny student 3" i "Święta na zamówienie" zaśpiewał mu także... specjalnie napisaną przez siebie na tę szczególną okazję piosenkę.

Gratulacje!

Zobacz zdjęcia z zaręczyn Jonathana Bennetta, które wykonał siostrzeniec aktora, już teraz w naszej GALERII.

CZYTAJ TEŻ: Gwiazda "The Umbrella Academy", "Incepcji" i "Juno" ujawniła się jako osoba trans: "Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby zmienić ten świat na lepsze"