Jordyn Woods - to nazwisko prawdopodobnie od kilku dni przewija się na stronach internetowych, które przeglądasz. Zastanawiasz się, kim jest dziewczyna, która wywołała takie zamieszanie nie tylko w Ameryce, ale też wśród fanów rodziny Kardashian na całym świecie? O Jordyn Woods zrobiło się szczególnie głośno, kiedy okazało się, że to ona jest dziewczyną, z którą zdradził Khloe Kardashian, Tristan Thompson. Sytuacja jest wyjątkowo niezręczna, bo Woods uchodziła za najlepszą przyjaciółkę Kylie Jenner. Jak jednak możemy się domyślać, ich bliska relacja należy już do przeszłości, a Jordyn w jednej chwili z ulubienicy Kardashianek, stała się ich największym wrogiem. Internauci natomiast, nie zostawiają na niej suchej nitki. Kim jest Jordyn Woods?

Jordan Woods - kim jest?

Jordyn Woods ma 21 lat. Urodziła się w Los Angeles, 23 września 1997 roku. Na co dzień jest modelką plus size, która reklamowała m.in. dżinsy marki Good America, założonej przez Khloe Kardashian. Swoją karierę z modelingiem rozpoczęła w wieku zaledwie sześciu lat. Oprócz pozowania przed aparatem, Jordyn Woods pracowała również z Kylie Jenner nad linią o nazwie KYLIE x JORDYN, która wyszła pod marką Kylie Cosmetics. Co ciekawe, jeden z cieni do powiek, które wypuściły przyjaciółki, nazywał się "loyal" (ang. lojalny). Przyjaciółka Kylie Jenner, założyła również niedawno własną firmę z odzieżą sportową, o nazwie Secndnture.

Mama Jordyn to Elizabeth Woods, zarządzająca rodzinną spółką Woods Management Group. Jej ojciec, inżynier dźwięku John Woods, zmarł w styczniu 2017 roku po walce z rakiem. Jordyn ma młodszą siostrę oraz dwóch starszych braci. Do niedawna, mieszkała w domu Kylie Jenner, ale jak donoszą zachodnie media, 21-latka kilka dni temu opuściła jej willę w Calabasas.

Zobacz zdjęcia Jordyn Woods w GALERII --->

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

sweet

Post udostępniony przez HEIR JORDYN (@jordynwoods) Lut 12, 2019 o 10:40 PST