Jordyn Woods udzieliła wywiadu na temat Tristana Thompsona. Przyjaciółka Kylie Jenner była gościem Jady Smith w jej programie Red Talk Table na Facebooku i przedstawiła własną wersję wydarzeń na temat romansu z partnerem Khloe Kardashian. Przypomnijmy szybko o co chodzi w skandalu, którym od kilku dni żyje cała Ameryka (i nie tylko). Jordyn Woods to wieloletnia przyjaciółka Kylie Jenner i całego klanu Kardashian. Była z rodziną tak blisko, że świętowała z nimi każde ważne wydarzenie, spędzała z nimi wakacje, a nawet mieszkała w willi razem z Kylie. Cała bańka, w której żyła Woods pękła w jednej chwili, kiedy na jaw wyszło, że przespała się z partnerem i ojcem dziecka Khloe Kardashian, Tristanem Thompsonem. Rodzina Kardashianów odcięła się od Jordyn Woods, mianując ją swoim największym wrogiem i oskarżając o rozbicie rodziny Khloe.

Jordyn Woods: wywiad o Tristanie Thompsonie

Jordyn Woods w wywiadzie zaprzeczyła, jakoby spędziła noc z Tristanem Thompsonem twierdząc, że jedyne co miedzy nimi zaszło, to szybki pocałunek w usta. Partner Khloe Kardashian miał pocałować dziewczynę, kiedy ta opuszczała jego walentynkową imprezę. 

"Po imprezie powinnam była wrócić do domu. Nie powinnam tam zostawać. Nigdy nie siedziałam na jego [Tristana] kolanach, nie tańczyłam przed nim, nie spałam z nim. Nie odeszłam z nim na bok - do sypialni czy łazienki. Byłam pijana, nie podpita - pijana, ale zdawałam sobie sprawę z tego co się dzieje. [...] Pocałował mnie, kiedy wychodziłam" - wyznała Jordyn.

Jordyn wyznała, że nie był to namiętny pocałunek, a jedynie zwykły całus w usta. Tłumaczyła też, że po całym zajściu była bardzo zmieszana i sama nie wiedziała, co ma czuć. Miała jednak świadomość, że to co zrobił Tristan i w jakiej postawił ją sytuacji, nie było w porządku. 

"W tamtej chwili nie myślałam trzeźwo, biorę za to pełną odpowiedzialność" - powiedziała.

Khloe Kardashian o wywiadzie Jordyn Woods

Pół godziny po wywiadzie Jordyn Woods, Khloe Kardashian opublikowała tweeta, w którym oskarżyła ją o publiczne kłamstwa i rozbicie jej rodziny:

"Dlaczego kłamiesz @jordynwoods ?? Jeśli masz zamiar ratować się, udzielając wywiadu zamiast przeprosić mnie prywatnie, przynajmniej bądź szczera w tym, co mówisz. Ps. Ty jesteś powodem, dla którego moja rodzina się rozpadła!"  - napisała Khloe na Twitterze.

Na Twitterze od razu rozpoczęła się dyskusja na temat tego, czemu Khloe obwinia jedynie Jordyn, a nie Tristana, który zresztą zdradził ją już w przeszłości i to raczej on jest powodem, dla którego jej rodzina się rozpadła. Dodatkowo fani wytknęli celebrytce hipokryzję twierdząc, że ona sama zaczęła spotykać się z Tristanem Thompsonem, kiedy był w związku i spodziewał się dziecka z byłą partnerką.

Głos zabrał również popularny youtuber, Jeffree Star, który powiedział, że wszystko, co mówi Jordyn jest kłamstwem i tak naprawdę jej romans z Tristanem Thompsonem trwał od miesiąca lub dwóch. Mieli o tym wiedzieć wszyscy mieszkańcy Calabasas, miasta w hrabstwie Los Angeles, w którym mieszkają Kardashianki oraz Jeffree.

A Wy po czyjej jesteście stronie?

Z niecierpliwością czekamy na dalszy rozwój tego skandalu. Cały wywiad Jordyn Woods obejrzycie poniżej: