Zanim Diane Kruger poznała Joshuę Jacksona, przez pięć lat była żoną francuskiego aktora i scenarzysty, Guillaume’a Caneta (obecnie jest z nim związana aktorka Marion Cottillard). Ich małżeństwo jednak nie przetrwało, a niedługo później Diane związała się z aktorem Joshuą Jacksonem, do dziś najbardziej znanym z seriali "Jezioro Marzeń" oraz "Fringe: Na granicy światów". Z kolei pierwszym poważnym związkiem aktora był romans z Katie Holmes. Holmes przyznała kiedyś, że Joshua Jackson był jej pierwszą prawdziwą miłością.

Plotki o kryzysie w związku pary pojawiły się już kilka miesięcy temu. Aktorka zamieściła wówczas wymowny wpis, w którym sugerowała, że jeśli mężczyzna kocha swoją partnerkę, to zrobi wszystko, by ta przy nim została.

Temat domniemanego rozstania pary szybko został rozwiany i znów można było widywać zakochanych Kruger i Jacksona na salonach. Po raz ostatni widziano ich w lutym, na premierze spektaklu na Broadwayu, w którym występuje Joshua.

Jak się okazuje, były to tylko jednak tylko pozory. Rzecznik Diane Kruger potwierdził w rozmowie z magazynem People rozstanie pary. To już oficjalne. Diane Kruger i Joshua Jackson nie są już parą.

Diane Kruger i Joshua Jackson zdecydowali o rozstaniu, ale mimo to pozostaną przyjaciółmi – podał przedstawiciel pary.

Diane Kruger i Joshua Jackson byli razem dziesięć lat. Para nie planowała ślubu ani nie miała dzieci. To już drugi tak poważny związek Diane Kruger. Aktorka chyba nie ma szczęścia w miłości...