Jourdan Dunn zaręczyła się. Jedna z najpopularniejszych modelek na świecie, pochwaliła się imponujących rozmiarów pierścionkiem zaręczynowym na swoim Instagramie. 29-latka opublikowała fotografię, na której jedną ręką zasłania oczy, a na drugiej prezentuje dłoń z diamentową biżuterią. Zdjęcie od razu skomentowała fala celebrytów i przyjaciół modelki, w tym Hailey Bieber, czy Poppy Delevingne. Co ciekawe, Jourdan Dunn do tej pory nie ujawniła tożsamości swojego tajemniczego partnera, a na każdym wspólnym zdjęciu, zasłania jego twarz.

Kim jest narzeczony Jourdan Dunn?

W Nowy Rok Jourdan Dunn opublikowała zdjęcie na którym pozuje ze swoim 10-letnim synem z poprzedniego związku i tajemniczym wybrankiem. Twarz mężczyzny zasłoniła jednak emotikoną serca. - W 2009 roku mój syn pojawił się w moim życiu, a w 2019 zrobił to mój partner. Wkroczenie z nimi w rok 2020 jest bezcenne - napisała wtedy pod fotografią modelka.

Mimo trzymania związku w tajemnicy, media odkryły, kim jest partner Jourdan Dunn. Narzeczony modelki to raper, Dion Hamilton. Jourdan Dunn w przeszłości umawiała się Younesem Bendjimą, byłym partnerem Kourtney Kardashian. Jej 10-letni syn Riley, jest owocem związku modelki z Jordanem Cummingem.