Program The Voice of Poland cieszył się ogromna popularnością. Muzyczne show doczekało się aż siedmiu edycji i wypuściło na rynek  siedem genialnych głosów. Swoje miejsce w polskim show-biznesie odnaleźli także Ci, którzy nie wygrali, ale zajęli dalsze miejsca. Tak choćby na listach przebojów utrzymują się Rafał Brzozowski, Natalia Nykiel czy Sarsa.

Dziś temat The Voice of Poland powraca, ale w kontekście zwycięzcy czwartej edycji  programu. The Voice of Poland IV zwyciężył Juan Carlos Cano z drużyny Marii Sadowskiej.  Juan był pierwszym Meksykaninem, który wystąpił w Opolu na Festiwalu polskiej piosenki. Wykonał wówczas utwór Chłopców z Placu Broni „Wolność, kocham i rozumiem”. Po zwycięstwie w The Voice of Poland odnalazł swoje miejsce w zespole „Last Of The Real”.

ZOBACZ: MATEUSZ GRĘDZIŃSKI w pierwszym wywiadzie po wygranej w The Voice of Poland [TYLKO U NAS]

W sierpniu ubiegłego roku zespół Juana Carlosa Cano wypuścił swój pierwszy singiel, promujący ich najnowszą płytę. Kilka dni temu muzyk pochwalił się z fanami dobrą nowiną. Jak się okazuje, Juan Carlos Cano został ojcem! Zwycięzcy czwartej edycji The Voice of Poland urodził się chłopiec. To pierwsze dziecko muzyka i jego żony, Kamili Wawrzyckiej. Dobrą nowiną Juan Carlos Cano podzielił się z fanami na Facebooku i Instagramie.