Jude Law pojawił się w najnowszej kampanii wizerunkowej marki Prada na sezon wiosna-lato 2017. Aktor, który ostatnio robił furorę wcielając się w postać fikcyjnego papieża Piusa XIII w serialu "Młody papież", jest gwiazdą sesji włoskiego brandu zatytułowanej "A story". Za zdjęcia i wideo do sesji odpowiedzialny jest Willy Vanderperre, autor słynnej kampanii Dior Homme z udziałem A$AP Rocky i Ramiego Malika.

POLECAMY: JUDE LAW W stroju papieża z... papierosem! [FOTO]

Czarno-białe fotografie z udziałem Juda Law należą do większego projektu Prady o nazwie "365". Idea projektu "365" ma przełamać konwencję tradycyjnych kampanii zamkniętych w jednym pomyśle, scenerii czy sezonie i ma udowodnić, że kolekcje Miucci Prady nadają się do noszenie na róże okazje, w różnych okolicznościach i nie tylko przez jeden sezon.

Moda Prady jest uniwersalna, dlatego marka postanowiła pokazać "wielopłaszczyznową interpretację kolekcji" podzieloną na pięć części. W jednej z nich możemy podziwiać właśnie Jude'a Law, który dzięki udziałowi w serialu "Młody papież" wrócił do ścisłej czołówki najbardziej pożądanych aktorów w Hollywood.

ZOBACZ TEŻ: JUDE LAW W SERIALU "MŁODY PAPIEŻ"

Jak widać, jego popularność już zaczynają wykorzystywać duże marki modowe, takie jak Prada. Sesję zobacz w NASZEJ GALERII ZDJĘĆ.

Który brand będzie następny?