Jude Law zostanie ojcem! 47-letni aktor i jego druga żona spodziewają się dziecka, o czym paparazzi dowiedzieli się, gdy parę przyłapano na zakupach w północnym Londynie. U Philipy Coan można było zauważyć widoczny, ciążowy brzuch. Przyszli rodzice są podobno bardzo szczęśliwi. Już w styczniu w wywiadzie dla "The Daily Telegraph" gwiazdor przyznał, że chciałby mieć więcej dzieci: - Mam szczęście być z kimś, z kim bawię się lepiej niż kiedykolwiek. Mamy niewiarygodnie stabilną, zdrową, cudowną rodzinę. Moje dzieci są już młodymi dorosłymi, a te młodsze dają mi wiele radości i zabawy. Uwielbiam to, więc dlaczego nie [chciałbym mieć więcej dzieci]?

Jude Law zostanie ojcem po raz szósty

Jude Law może pochwalić się bogatym życiem miłosnym. W 1997 roku poślubił Sadie Frost, z którą doczekał się trójki dzieci: synów Rafferty'ego (24), Rudy'ego (18) i córki Iris (20), a także adoptował syna Sadie - Finleya, z jej poprzedniego związku. Małżeństwo pary rozpadło się jednak po sześciu latach, a zaledwie rok po rozstaniu z żoną, aktor zaręczył się ze Sienną Miller. Związek pary przetrwał jedynie dwa lata, a przyczyną rozpadu był romans Jude Law z  nianią swoich dzieci, do którego publicznie się przyznał.

W 2009 roku dowiedzieliśmy się, że aktor po raz czwarty zostanie ojcem, a dziecko urodzi mu modelka Samantha Burke, z którą miał przelotny romans. Jeszcze w tym samym roku Jude Law postanowił wrócić jednak do Sienny Miller i był z nią w związku kolejne dwa lata. Para ostatecznie rozstała się w 2011 roku, a w 2015 na świat przyszło piąte dziecko aktora, którego matką była Catherine Harding. W 2019 roku Jude poślubił Philipę Coan, psycholożkę biznesu, z którą właśnie spodziewa się swojego szóstego dziecka.